Promocje (104 produktów)

Cena

0,00 zł - 2 070,00 zł

Producent

Główna

Główna

Zestawy radiowe

Jest 1 produkt.

Wyświetlanie 1-1 z 1 elementów
Radio do Zabudowy, Zestawy Audio Stereo • Sklep Elektryczny dla Automatyka | Hurtownia Elektryczna Online - ABC ELEKTRO

Radio do zabudowy to rozwiązanie stosowane zarówno w budynkach użyteczności publicznej, jak i w warunkach domowych – w pomieszczeniach takich jak kuchnia czy łazienka. Zastosowanie nowoczesnych technologii w produktach dostępnych w ofercie sklepu internetowego ABCelektro sprawia, że klienci mają pewność, że wybierają bezawaryjne radio do zabudowy o wysokiej jakości dźwięku. Są to instalacje elektryczne takiego producenta jak EIS SOUND, który specjalizuje się w produkcji systemów nagłośnieniowych.

Jakie radio do zabudowy wybrać?

Jako sklep elektryczny zapewniamy pomoc przy wyborze głośników do zabudowy – poszczególne modele różnią się bowiem parametrami, a duża liczba produktów może powodować problem z podjęciem decyzji. Radio sufitowe, choć jest prostym urządzeniem, również należy dostosować do aplikacji i możliwości montażu w danym pomieszczeniu. W ofercie znajdują się zarówno pojedyncze radia podtynkowe pod zabudowę np. do łazienki, jak i zestawy. W przypadku części modeli jest możliwe sterowanie za pomocą pilota oraz smartfonu, a także z poziomu komputera i telewizora.

Zestawy radiowe do zabudowy są proste w montażu – sprawdzą się zarówno w domowej kuchni, tworząc relaksujący klimat, jak i w sklepie, w podświadomy sposób zachęcając klientów do zakupów. Mają uniwersalne zastosowanie, zapewniając przyjemność z słuchania wysokiej jakości dźwięku dzięki głośnikom podtynkowym. Co więcej, radio do zabudowy kupione w naszym sklepie internetowym w dobrej cenie pozwoli Ci zapomnieć o plątających się na podłodze kablach.

close

Lista życzeń