Multimetry (44 produktów)

Cena

240,00 zł - 18 480,00 zł

Producent

Główna

Główna

Multimetry

Ilość produktów: 44

Wyświetlanie 1-24 z 44 elementów
Multimetry i Wskaźniki zasilania FF • Multimetr sklep - ABC ELEKTRO • Sklep Elektryczny dla Automatyka | Hurtownia Elektryczna Online - ABC ELEKTRO

Oferujemy profesjonalne multimetry i wskaźniki zasilania renomowanej marki F&F. Aparatura elektryczna tego producenta jest ceniona nie tylko za bardzo dobre parametry techniczne i właściwości, ale także za niezwykle korzystny stosunek jakości do ceny. Wskaźniki zasilania i multimetry F&F to gwarancja niezawodnej pracy oraz precyzji dokonywanych wskazań i pomiarów.

Oferta naszego sklepu elektrycznego jest bardzo różnorodna. Polecamy takie produkty jak lampka kontrolna zasilania, cyfrowy wskaźnik napięcia, cyfrowy wskaźnik wartości natężenia prądu, wielofunkcyjny cyfrowy multimetr wartości parametrów sieci i nie tylko.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową specyfikacją poszczególnych modeli multimetrów i wskaźników zasilania. Jeśli nie wiesz, który model wybrać, zapraszamy do kontaktu. Doświadczeni pracownicy sklepu internetowego ABCelektro.pl chętnie pomogą Tobie w doborze odpowiedniego rozwiązania.

close

Lista życzeń