Liczniki nastawne (56 produktów)

Cena

735,00 zł - 3 840,00 zł

Zakres napięcia zasilającego [V]

Rodzaj napięcia zasilającego

Rodzaj wyświetlacza

Liczba cyfr

Wyjścia

Szerokość [mm]

Głębokość [mm]

Wysokość [mm]

Wykonanie

Mechanizm miernika

Funkcja kasowania

Sposób montażu

Zakres wejść

Podświetlenie

Dodatkowe wyjścia, interfejs, protokół

Główna

Główna

Liczniki nastawne

Ilość produktów: 56

Wyświetlanie 1-24 z 56 elementów
Liczniki Nastawne • Sklep Elektryczny dla Automatyka | Hurtownia Elektryczna Online - ABC ELEKTRO

Liczniki nastawne są urządzeniami o różnych zastosowaniach. Wykorzystuje się je w procesach produkcyjnych, systemach sterowania oraz w rozwiązaniach z zakresu automatyki przemysłowej. Charakteryzują się wysoką niezawodnością. Sklep internetowy ABCelektro ma w ofercie liczniki nastawne przemysłowe znanej niemieckiej firmy Kubler, producenta automatyki.

Liczniki nastawne do pomiarów i kontroli

Oferujemy liczniki nastawne elektroniczne i elektromechaniczne wśród, których można znaleźć m.in. liczniki czasu, impulsów i częstotliwości nastawne. Urządzenia te spełniają normy wymagane do pracy w przemyśle. Mogą być użytkowane w niesprzyjających temperaturach od 65 do -20ºC. Ich praca polega na zliczaniu:

  • impulsów i mierzeniu czasu,
  • godzin pracy danej maszyny,
  • samych impulsów.

Posiadamy także liczniki nastawne uniwersalne oraz umożliwiające nadzór sygnałów z dwóch enkoderów.

Urządzenia komunikacyjne mogą mieć wyświetlacze LED, LCD lub mechaniczne, na których wyraźnie widać wyniki. Rzeczywiste i zadane wartości są wyświetlane z dokładnością nawet do 8 cyfr. Oferowane przez nas liczniki elektroniczne nastawne mają wiele funkcji specjalnych, np. automatyczny reset, operacje matematyczne, wartości dzienne i globalne czy zliczanie serii. Posiadają też opcje wprowadzania nastaw przez operatora maszyny i łatwego programowania parametrów.

Obsługa ABCelektro służy fachowym doradztwem podczas doboru liczników nastawnych o parametrach potrzebnych klientowi. Nasz sklep elektryczny posiada bogaty asortyment z zakresu instalacji elektrycznych.

close

Lista życzeń