Promocje (104 produktów)

Cena

0,00 zł - 2 070,00 zł

Producent

Główna

Główna

Sygnalizatory i Lampki Ostrzegawcze • Sklep Elektryczny dla Automatyka | Hurtownia Elektryczna Online - ABC ELEKTRO

Sygnalizacja przemysłowa stanowi niezbędny element wielu systemów oraz maszyn przemysłowych. Służy między innymi do informowania, alarmowania i ostrzegania pracowników o aktualnym stanie roboczym maszyny czy sytuacjach zagrożenia. Wśród dostępnych rozwiązań znajduje się zarówno sygnalizator alarmowy akustyczny, optyczny, optyczno-akustyczny, jak i kolumny sygnalizacyjne. Wymagana obecność sygnalizacji przemysłowej w poszczególnych rozwiązaniach przemysłowych określona jest w normach prawnych dotyczących głównie maszyn i bezpieczeństwa. W ofercie ABCelektro dostępne są różnego rodzaju lampy ostrzegawcze oraz sygnalizatory alarmowe akustyczne zgodne z wymogami norm. Oferujemy szeroki wybór profesjonalnych rozwiązań.

Parametry i rodzaje sygnalizacji przemysłowej

Zarówno lampy ostrzegawcze LED, jak i sygnalizacja akustyczna, czy łącząca obie możliwości, posiada parametry zróżnicowane w zależności od modelu. Sygnalizacja przemysłowa:

  • daje sygnały świetlne w różnych kolorach,
  • zapewnia możliwość regulowania natężenia dźwięku oraz wyboru różnych tonów, w tym tonu ciągłego i przerywanego,
  • posiada zróżnicowane napięcie zasilania.

Oświetlenie ostrzegawcze oraz sygnalizatory alarmowe wyłącznie akustyczne przystosowane są do pracy w różnych warunkach (wewnątrz i na zewnątrz budynku), a także cechują się wysokim stopniem ochrony IP.

Oferujemy sygnalizację przemysłową przystosowaną do wykorzystania w różnego rodzaju maszynach oraz systemach. W naszej ofercie dostępne są między innymi:

  • koguty ostrzegawcze,
  • syreny alarmowe,
  • lampy ostrzegawcze LED,
  • dzwonki alarmowe, 
  • kolumny sygnalizacyjne,
  • sygnalizatory alarmowe migające.

Profesjonalne oświetlenie ostrzegawcze stanowi niezawodne rozwiązanie między innymi dla informowania o stanie procesu, usterce, niebezpieczeństwie czy dla wydawania prostych poleceń. 

Sygnalizatory alarmowe - wszędzie tam, gdzie liczy się bezpieczeństwo

Dzięki dużej funkcjonalności sygnalizacja przemysłowa znajduje zastosowanie w różnego rodzaju dziedzinach - nie tylko w przemyśle - między innymi w produkcji, transporcie, logistyce czy systemach zabezpieczeń w budynkach. Zarówno oświetlenie ostrzegawcze, jak i sygnalizator alarmowy akustyczny, to elementy łatwe w montażu - niweluje to ryzyko nieprawidłowego podpięcia sygnalizacji, co mogłoby skutkować brakiem ostrzeżenia ze strony sygnalizatora.

Praktycznym i ekonomicznym rozwiązaniem są lampy ostrzegawcze LED. Wyróżnia je wysoka bezawaryjność oraz możliwość pracy ciągłej, nawet przez blisko 100 000 godzin, a także niskie zużycie prądu, co przyczynia się do oszczędności.

Postaw na sprawdzone rozwiązania i zadbaj o optymalne bezpieczeństwo pracy. Zastanawiasz się, jaka sygnalizacja przemysłowa sprawdzi się najlepiej w Twoim przypadku? Skontaktuj się z nami - zapewniamy profesjonalne doradztwo techniczne.
 

close

Lista życzeń