Ochrona przeciwprzepięciowa (1346 produktów)

Cena

0,00 zł - 26 535,00 zł

Producent

Znamionowe napięcie AC [V]

Znamionowe napięcie DC [V]

Typ 1

Typ 2

Typ 3

Główna

Główna

Termomagnetyczne wyłączniki zabezpieczające

Ilość produktów: 166

Wyświetlanie 1-24 z 166 elementów
Termomagnetyczne Wyłączniki Zabezpieczające, Wyłączniki Termomagnetyczne

Termomagnetyczne wyłączniki zabezpieczające to podwójne zabezpieczenie przed działaniem prądu zwarciowego lub przeciążeniowego. Działanie wyłączników termomagnetycznych może być wyzwalane zarówno termicznie, jak i magnetycznie. Oba systemy funkcjonują niezależnie od siebie. Dzięki temu ich praca jest szybsza niż w przypadku wyłączników termicznych. Reakcja na zwarcie następuje w ciągu 3 do 5 milisekund. W ofercie naszego sklepu elektrycznego mamy wiele zabezpieczeń termomagnetycznych pochodzących od uznanych producentów jak Phoenix Contact GmbH & Co. KG.

Wyłączniki termomagnetyczne – ochrona przed zwarciem i przeciążeniem

Wyłączniki termomagnetyczne wyposażone są w dwa mechanizmy wyzwalające:

  • część zależna od temperatury składa się z bimetalu z uzwojeniem grzewczym,
  • część wyzwalająca mechanizm magnetyczny składa się z cewki magnetycznej i przesuwnej lub opadającej kotwicy.

Termomagnetyczne wyłączniki do zabezpieczeń znajdują szerokie zastosowanie w systemach technologicznych, informatycznych czy komunikacyjnych. Są cenione za możliwość stałego monitorowania stanu urządzeń dzięki zintegrowanej funkcji sygnalizacji zdalnej. Idealnie nadają się do ochrony m.in. falowników, silników, zaworów czy programowalnych sterowników logicznych.

W naszej ofercie dostępne są również inne urządzenia zabezpieczające jak: ochronniki przepięć domowe i do fotowoltaiki, elektroniczne wyłączniki zabezpieczające czy filtry przeciwzakłóceniowe. Zapraszamy do kontaktu!

close

Lista życzeń