Przyciski (191 produktów)

Cena

0,00 zł - 420,00 zł

Producent

Z podświetleniem

Sposób odblokowania

Wizualizacja

Rodzaj

Kolor przycisku

Rodzaj czoła

Pokrycie ramki

Główna

Główna

Przyciski sterownicze

Ilość produktów: 191

Wyświetlanie 1-24 z 191 elementów
Przyciski Sterownicze • Sklep Elektryczny dla Automatyka | Hurtownia Elektryczna Online - ABC ELEKTRO

Umożliwiają sprawną obsługę maszyn, dlatego muszą być sprawdzone pod kątem jakości – w ofercie sklepu ABCelektro znajdują się przyciski sterownicze renomowanych producentów, które wspierają działania operatorów, zapewniając im również bezpieczeństwo. Są to wyroby elektrotechniczne będące elementem składowym aparatury pulpitowej, które posiadają przełączniki dostępne w kilku kolorach (czerwony, zielony, niebieski, czarny, żółty, biały). Kolor stanowi dla operatora informację o przeznaczeniu przycisku. Jako dobrze zaopatrzony sklep elektryczny oferujemy przyciski sterownicze o różnym przeznaczeniu.

Przyciski sterownicze przystosowane do długiego użytku

Jako sklep internetowy z rozbudowanym asortymentem zapewniamy szeroki wybór przycisków sterowniczych – niezbędnych do obsługi maszyn i urządzeń, a także utrzymania bezpieczeństwa. Są to elementy charakteryzujące się dużą trwałością, zaprojektowane z myślą o wygodnym użytkowaniu. W ofercie znajdują się m.in. przyciski sterownicze monostabilne i bistabilne – w przypadku wątpliwości, który produkt wybrać, służymy profesjonalną pomocą. Od lat dostarczamy klientom elementy automatyki przemysłowej, w tym rozłączniki, przełączniki, łączniki i guziki sterownicze, dlatego warto skorzystać z naszego doświadczenia.

Podświetlany przycisk sterowniczy w obudowie ułatwi i podniesie wydajność wykonywanej pracy, tym samym zapewniając optymalny poziom bezpieczeństwa. Zakup przycisku w naszym sklepie jest natomiast gwarancją wyboru produktu o długiej żywotności.

Kolorystyka przycisków sterowniczych

Kaseta sterownicza może posiadać 2, 3, 4 lub więcej przycisków w określonym kolorze – barwa może świadczyć o funkcji danego guzika. Jak należy odczytywać taką kolorystykę?

  • Czerwony – odpowiada za zatrzymanie urządzenia w momencie awarii lub zagrożenia.
  • Zielony – odpowiada za uruchomienie maszyny.
  • Żółty – stosowany w niestandardowych sytuacjach, np. w trybie serwisowym.
  • Biały, szary i czarny – są to kolory przycisków sterowniczych, które nie mają przypisanej funkcji. Warto jednak nie stosować tych barw do awaryjnego zatrzymywania urządzeń.

Szczegółowe informacje na temat poszczególnych przycisków sterowniczych (oraz ceny) znajdziesz na podstronach naszego sklepu internetowego.

W naszej ofercie posiadamy również przyciski bezpieczeństwa i łączniki krzywkowe.

close

Lista życzeń