Joysticki (7 produktów)

Cena

75,00 zł - 210,00 zł

Producent

Promocje (104 produktów)

Cena

0,00 zł - 2 070,00 zł

Producent

Główna

Główna

Joysticki

Ilość produktów: 7

Wyświetlanie 1-7 z 7 elementów
Joysticki Przemysłowe • Sklep Elektryczny dla Automatyka | Hurtownia Elektryczna Online - ABC ELEKTRO

Joystick przemysłowy inaczej nazywany manipulatorem służy do manualnego sterowania na maszynie, robocie lub innym urządzeniu. Sklep elektryczny ABCelektro ma ofercie joysticki od włoskiej firmy GIOVENZANA – specjalizującej się m.in. w produkcji wyposażenia do pulpitów sterowniczych. Produkty te charakteryzują się prostym sposobem obsługi i dużą wytrzymałością. Posiadają stopień ochrony IP65.

Joysticki przemysłowe – łatwe sterowanie urządzeniami

Joystick to narzędzie, które znacznie ułatwia i przyspiesza obsługę innych urządzeń lub maszyn. Doskonale nadaje się do sterowania urządzeniami automatyki przemysłowej. Jest dostosowany do warunków, jakie panują w pomieszczeniach produkcyjnych, odporny na kurz, pył, podwyższoną wilgotność powietrza czy kontakt z wodą. Manipulatory sterownicze, które oferujemy, są zgodne z wszystkimi wymaganymi prawem normami bezpieczeństwa.

Posiadamy proste w montażu joysticki przemysłowe:

  • bistabilne,
  • monostabilne,
  • 2 pozycyjne,
  • 4 pozycyjne.

Ich przemyślana konstrukcja gwarantuje bezpieczną i bezawaryjną pracę przez długi czas. Dzięki materiałom, z których są wykonane i prostej budowie są łatwe do utrzymania w czystości. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą. W razie potrzeby zapewniamy profesjonalne doradztwo przy wyborze joysticków.

W naszym sklepie znajdą Państwo również przyciski sterownicze, przyciski bezpieczeństwa oraz wszelkiego rodzaju rozłączniki, przełączniki, łączniki. Zapraszamy do kontaktu!

close

Lista życzeń