Taśmy (832 produktów)

Cena

0,00 zł - 5 145,00 zł

Producent

Typ produktu

Szerokość [mm]

Szerokość [mm]

Długość [m]

Grubość [mm]

Wymiary

Klej

Nośnik

Nośnik

Promocje (104 produktów)

Cena

0,00 zł - 2 070,00 zł

Producent

Główna

Główna

Rzepy Samoprzylepne, Montażowe • Sklep Elektryczny dla Automatyka | Hurtownia Elektryczna Online - ABC ELEKTRO

W tej kategorii oferujemy rzepy samoprzylepne pochodzące od renomowanego producenta firmy ASTAT. Umożliwiają one szybkie i wygodne łączenie ze sobą elementów, które można także łatwo odczepić w razie konieczności zmiany ich położenia względem siebie. Rzepy montażowe sprawiają, że nie trzeba odklejać czy odkręcać wszystkich mocowanych części. To bardzo praktyczne rozwiązanie chętnie stosowane przez fachowców.  

Rzepy samoprzylepne — trwałe i wygodne rozwiązanie

Taśma rzepowa samoprzylepna składa się dwóch stron:

  • miękkiej tzw. pętelki,
  • twardej tzw. haczyka.

Obie mogą być wiele razy łączone ze sobą. Klej kauczukowy, który jest w nich stosowany, zapewnia doskonałą przyczepność do większości typów powierzchni. Świetnie wiąże się z powierzchnią papierową, drewnianą, metalową, skórzaną, gumową czy z tkaninami.

Na rynku dostępne są też rzepy przemysłowe z klejem z akrylu modyfikowanego, który ma żelową, zbrojoną siatkę. Spoiwo to jest odporne na promieniowanie UV i wilgoć, co przekłada się na jego długą żywotność. Samoprzylepne rzepy z tym klejem dobrze wiążą się ze szkłem, piankami, tworzywami sztucznymi i tkaninami. 

Rzep dwustronny samoprzylepny jest używany zarówno przez profesjonalne ekipy montażowe, jak i przez osoby prywatne w domu. Przy jego pomocy mogą być mocowane moskitiery, wieszane zasłony, a nawet obrazy lub zdjęcia. Taśma z rzepem samoprzylepna sprawdzi się także świetnie zamiast zwykłej trytytki do uporządkowania kabli.

Mocne rzepy samoprzylepne, dzięki którym łączone elementy dobrze do siebie przylegają, znajdują powszechne zastosowanie w różnych branżach przemysłowych, m.in. medycznej, odzieżowej czy meblarskiej.

Rzepy samoprzylepne to tylko jeden z wielu posiadanych przez nas produktów służących do łączenia ze sobą różnych elementów. W naszym sklepie elektrycznym dostępne są też inne taśmy i kleje, między innymi taśmy dwustronnie klejące, np. targowe czy piankowe, taśmy opakowaniowe czy taśmy na szpulach przemysłowych. Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą!

 

close

Lista życzeń