Liczniki energii (95 produktów)

Cena

15,00 zł - 4 005,00 zł

Producent

Rodzaj pomiaru

Liczba faz

Komunikacja

Rejestrator danych

Zegar czasu, kalendarz

Promocje (104 produktów)

Cena

0,00 zł - 2 070,00 zł

Producent

Główna

Główna

Liczniki energii

Ilość produktów: 95

Wyświetlanie 1-24 z 95 elementów
Liczniki Pomiaru, Zużycia, Poboru Energii Elektrycznej - Prądu - Cena - ABC ELEKTRO • Sklep Elektryczny dla Automatyka | Hurtownia Elektryczna Online - ABC ELEKTRO

Licznik energii elektrycznej służy do pomiaru energii czynnej lub czynnej i biernej, jaka została zużyta w danej sieci. Uzyskany z urządzenia odczyt stanowi podstawę do rozliczenia za energię elektryczną z dostawcą. Licznik prądu dodatkowo dokonuje także pomiaru podstawowych wielkości elektrycznych. W zależności od modelu urządzenia cechują się zróżnicowanym zakresem funkcjonalności, pozwalając np. na jednoczesny pomiar energii czynnej pobieranej i oddawanej, a także energii biernej pobieranej i oddawanej (uwzględniając podział na energię oddawaną indukcyjną i pojemnościową). Każdy licznik elektryczny dostępny w ofercie ABCelektro to urządzenie zapewniające wysoką precyzję pomiaru, dzięki czemu możesz być pewien, że nie będziesz przepłacał za zużytą energię.

Licznik energii elektrycznej - wygodne rozwiązanie dla firmy i dla domu

Nowoczesne urządzenie, takie jak licznik energii elektrycznej z odpowiednim protokołem do transmisji danych lub łączący się radiowo z centralą, to wygodne rozwiązanie. Tego typu licznik zużycia prądu zdalnie przesyła odczyt, a Ty nie musisz o niczym pamiętać. To doskonały sposób na dotrzymanie terminu przekazania odczytu szczególnie dla różnego rodzaju przedsiębiorstw, ale i dla zastosowań prywatnych. W ofercie znajdziesz zarówno licznik energii elektrycznej do instalacji jednofazowych, jak i trójfazowych. Oferujemy liczniki z certyfikatem MID oraz komunikacją ModBus i M-Bus.

Niezawodne liczniki prądu

Każdy licznik elektryczny dostępny w ofercie ABCelektro to urządzenie cechujące się dużą funkcjonalnością i stabilną konstrukcją. W asortymencie znajdziesz licznik prądu elektrycznego o stopniu ochrony od IP20 aż do IP51, dzięki czemu z łatwością wybierzesz rozwiązanie przystosowane do indywidualnych potrzeb.

close

Lista życzeń