Przetwornice napięcia DC AC (18 produktów)

Cena

255,00 zł - 2 895,00 zł

Producent

Znamionowe napięcie zasilające dla DC [V]

Moc wyjściowa [W]

Sinus

Główna

Główna

Przetwornice napięcia DC AC

Ilość produktów: 61

Wyświetlanie 1-24 z 61 elementów
Przetwornice DC AC. Konwerter DC AC • Sklep Elektryczny dla Automatyka • Sklep Elektryczny dla Automatyka | Hurtownia Elektryczna Online - ABC ELEKTRO

Przetwornice napięcia DC/AC są wykorzystywane do zmian napięć stałych o wartościach 12V, 24V albo 48V w napięcie zmienne wartości 230V powszechnie używane w gniazdkach. Przetwornica DC/AC umożliwia więc zasilanie urządzeń, które do pracy wymagają napięcia o wartości 230V niezależnie od miejsca oraz parametrów prądowo-napięciowych układu zasilającego. W ofercie hurtowni elektrycznej ABCelektro dostępne są konwertery DC/AC od znanych producentów jak MEANWELL czy AZO Digital.

Przetwornice napięcia DC/AC — charakterystyka

Przetwornica napięcia z DC na AC umożliwia użytkowanie w dowolnych warunkach wielu sprzętów. Może być wykorzystywana zarówno w przemyśle do pracy z większymi obciążeniami, jak i do mniej wymagających rozwiązań domowych. W zależności od rodzaju przetwornice mogą pracować między innymi z:

  • silnikami,
  • lodówkami,
  • piecami,
  • pompami CO.

Przetwornice DC/AC oferowane w naszym sklepie online to urządzenia typu sinus używane w przypadkach, w których wymagany jest precyzyjny sinusoidalny przebieg napięcia wyjściowego. Posiadają one odpowiednie zabezpieczenia, które zapewniają prawidłową pracę odbiorników, eliminując niebezpieczeństwo osiągnięcia zbyt małego lub zbyt dużego napięcia wyjściowego. Wszystko to pozwala na unikanie awarii odbiorników, a co za tym idzie ich drogich napraw. Dzięki nim można także uniknąć rozładowania lub zwarcia w akumulatorze.

Przetwornice napięcia DC/AC w ofercie sklepu online ABCelektro

Przetwornice DC/AC w ofercie naszego sklepu internetowego dostępne są w wielu rodzajach, ale wszystkie wyróżnia korzystna cena i niezawodność w użytkowaniu. Wykonane są z wysokiej jakości, trwałych i odpornych na mechaniczne uszkodzenia materiałów. Wybór odpowiedniej przetwornicy zależy od indywidualnego zapotrzebowania klientów, którzy mogą używać ich do pracy z różnymi urządzeniami. Pomagamy rozwiać wątpliwości co do jego trafności, a także służymy doradztwem technicznym, jeśli jest taka potrzeba.

W ofercie posiadamy także przetwornice napięcia DC/DC. Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty i kontaktu z nami.

close

Lista życzeń