Promocje (104 produktów)

Cena

0,00 zł - 2 070,00 zł

Producent

Główna

Główna

Sygnalizatory akustyczne

Ilość produktów: 134

Wyświetlanie 1-24 z 134 elementów
Sygnalizatory - Akustyczne

Syreny alarmowe przeznaczone są do montażu w różnego rodzaju maszynach, pełnią istotną funkcję podczas wielu procesów, wchodzą w skład systemów alarmowych budynków czy systemów przeciwpożarowych. Dzięki szerokiej funkcjonalności syrena alarmowa może być wykorzystywana między innymi jako sygnał ostrzegawczy w sytuacjach zagrożenia lub do komunikowania o stanie roboczym maszyny. W ofercie ABCelektro dostępne są różnego rodzaju sygnalizatory akustyczne, w tym jednotonowe i wielotonowe, z niskim poborem prądu, z możliwością regulowania natężenia sygnału oraz wiele innych, niezawodnych modeli, znajdujących zastosowanie w różnorodnych branżach.

Rodzaje sygnalizatorów akustycznych

Dzięki dostępności zróżnicowanych komponentów, możliwy jest bezproblemowy wybór sygnalizatorów akustycznych, przystosowanych odpowiednio do potrzeb. Buczki, brzęczki czy dzwonki alarmowe, które emitują dźwięk o niższym natężeniu niż klasyczne syreny alarmowe, doskonale sprawdzą się w systemach sygnalizacji stanu pracy. Z kolei syrena alarmowa będzie stanowiła niezawodne ostrzeżenie przed niebezpieczeństwem, emitując głośny, wielotonowy sygnał.

Co wyróżnia syreny alarmowe?

Zarówno syreny alarmowe, jak i pozostałe sygnalizatory akustyczne, w zależności od modelu, cechują się zróżnicowanymi parametrami, między innymi:

  • generują sygnał ostrzegawczy w różnych tonach, w tym mogą emitować ton ciągły lub przerywany,
  • generują sygnał dźwiękowy o zróżnicowanym natężeniu, które dodatkowo można płynnie regulować,
  • przystosowane są do pracy w zróżnicowanych warunkach, między innymi ciężkich, przemysłowych, na zewnątrz i wewnątrz budynków.

Niezależnie od modelu, każdy sygnalizator dźwiękowy cechuje wysoki stopień ochrony IP. Oferowana sygnalizacja akustyczna stanowi niezawodny element systemów bezpieczeństwa - emitując wyraźne dźwięki ostrzegawcze o dużym natężeniu, słyszalne z dużej odległości, pozwala szybko zidentyfikować problem.

Dzięki funkcjonalności oraz możliwości różnorodnego zastosowania, syrena alarmowa jest wykorzystywana w przemyśle morskim, drzewnym, kolejowym oraz wielu innych, gdzie liczy się optymalne bezpieczeństwo pracy.

Sygnalizator dźwiękowy - małe urządzenie, duża funkcjonalność

Syrena alarmowa to urządzenie emitujące sygnał ostrzegawczy o natężeniu nawet do 120 dB. Mimo tak dużego natężenia, zarówno syreny alarmowe, jak i pozostałe sygnalizatory akustyczne cechują niewielkie gabaryty, dzięki czemu, nie wpływają na estetykę przestrzeni.

Oferujemy niezawodne sygnalizatory akustyczne, cechujące się wysoką bezawaryjnością. Dzięki nim zadbasz o bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. Jeśli zastanawiasz się, jaki sygnalizator akustyczny wybrać, skontaktuj się z nami. Zapewniamy profesjonalne doradztwo.
 

close

Lista życzeń