Liczniki częstotliwości (8 produktów)

Cena

375,00 zł - 1 815,00 zł

Zakres napięcia zasilającego [V]

Rodzaj napięcia zasilającego

Rodzaj wyświetlacza

Zakres napięcia wejściowego [V]

Szerokość [mm]

Liczba cyfr

Wyjścia

Głębokość [mm]

Wysokość [mm]

Główna

Główna

Liczniki częstotliwości

Ilość produktów: 8

Wyświetlanie 1-8 z 8 elementów
Liczniki Częstotliwości • Sklep Elektryczny dla Automatyka | Hurtownia Elektryczna Online - ABC ELEKTRO

Liczniki częstotliwości służą do pomiaru częstotliwości albo prędkości, opierając się się na pomiarze liczby impulsów w jednostce czasu (Hz) lub okresu (funkcja 1/T). Zmiana metody pomiaru odbywa się automatycznie. Sklep internetowy ABCelektro oferuje liczniki częstotliwości przemysłowe znanego niemieckiego dostawcy automatyki przemysłowej, firmy Kubler.

Liczniki częstotliwości – nowoczesne mierniki pomiarowo-kontrolne

W naszym asortymencie znajdują się liczniki częstotliwości elektryczne i cyfrowe dostosowane do norm obowiązujących w przemyśle. Urządzenia komunikacyjne są zróżnicowane pod kątem takich parametrów jak: rozmiar, napięcie zasilania, częstotliwość graniczna, a także funkcje dodatkowe, np. pomiar okresu sygnału ze współpracującego enkodera. Pomiar czasu i częstotliwości można wygodnie odczytać na wyświetlaczach LED lub LCD, w które wyposażone są te mierniki. Niektóre z nich wyświetlają nawet do 8 cyfr.

Liczniki częstotliwości posiadają tak wysoką dokładność pomiaru dzięki możliwości dynamicznej zmiany zasady pomiaru w zależności od sytuacji. Jeśli jest mierzony sygnał o niskiej częstotliwości, licznik elektroniczny mierzy okres sygnału, a dla wysokich częstotliwości – liczbę impulsów w jednostce czasu dostosowanej do wymaganej rozdzielczości.

Zróżnicowany zakres pomiarowy liczników gwarantuje, że każdy klient znajdzie tu urządzenie o potrzebnych mu parametrach. Służymy fachowym doradztwem przy jego doborze. Nasz sklep elektryczny posiada bogaty asortyment z zakresu instalacji elektrycznych.

close

Lista życzeń