Promocje (104 produktów)

Cena

0,00 zł - 2 070,00 zł

Producent

Główna

Główna

Przekładniki

Ilość produktów: 16

Wyświetlanie 1-16 z 16 elementów
Przekładniki, Prądowe i Napięciowe • Sklep Elektryczny dla Automatyka | Hurtownia Elektryczna Online - ABC ELEKTRO

Oferowane przez nas przekładniki prądowe są urządzeniami dokonującymi pomiaru dużych natężeń prądu, korzystając z mierników posiadających mniejsze zakresy pomiarowe. Przekładniki do prądu przetwarzają prąd płynący w obwodzie pierwotnym na taki w obwodzie wtórnym. Jest to możliwe dzięki posiadanym przez nie dwóm uzwojeniom, pierwotnemu i wtórnemu, nawiniętym na wspólnym rdzeniu. Ich działanie opiera się na zasadzie, że prąd wtórny jest proporcjonalny do pierwotnego. Nasza hurtownia elektryczna posiada w ofercie urządzenia od renomowanych producentów m.in. SIGMA czy MBS.

Przekładniki – urządzenia do pomiarów prądu

Przekładniki umożliwiają kontrolowanie i regulowanie parametrów układów elektrycznych. Wśród przekładników prądowych można wyróżnić:

Urządzenia te pozwalają na umieszczenie przyrządów w dużej odległości od kontrolowanego obwodu, dzięki czemu zabezpieczają je przed wpływem pól magnetycznych, które wytwarza.

Przekładniki prądowe można podzielić na:

  • NN, czyli niskiego napięcia,
  • SN, czyli średniego napięcia wykorzystywane w sieciach powyżej 1 kV.

Polecamy wysokiej jakości napowietrzne i wnętrzowe przekładniki napięciowe oraz wnętrzowe przekładniki prądowe, dostępne w naszej ofercie. Zapraszamy do kontaktu!

close

Lista życzeń