Przekładniki różnicowoprądowe (16 produktów)

Cena

225,00 zł - 19 020,00 zł

Producent

Średnica otworu [mm]

Klasa

Główna

Główna

Przekładniki różnicoprądowe

Ilość produktów: 16

Wyświetlanie 1-16 z 16 elementów
Przekładniki Różnicowoprądowe • Sklep Elektryczny dla Automatyka • Sklep Elektryczny dla Automatyka | Hurtownia Elektryczna Online - ABC ELEKTRO

Przekładniki różnicoprądowe są stosowane podczas instalacji urządzeń zabezpieczających — przekaźników i wyłączników różnicowoprądowych. Czynne przewody przechodzą przez otwór przekładnika, a ich suma wektorowa pozwala na detekcję prądów upływowych. W ofercie hurtowni elektrycznej ABCelektro dostępne są przekładniki różnicowoprądowe znanych producentów, np. hiszpańskiej firmy CIRCUTOR.

Przekładniki różnicowoprądowe — charakterystyka

Przekładniki różnicowoprądowe oferowane w naszym sklepie internetowym są zaprojektowane do współpracy z przekaźnikami różnicowoprądowymi, w których prąd wyzwalający układu przekładnik-przekaźnik jest ustalany przez powiązany przekaźnik. Urządzenia te posiadają dużą odporność na przejściowe wzrosty natężenia, powodujące zwykle zadziałanie zabezpieczeń różnicowoprądowych. Mają zdolność wykrywania nawet bardzo małych prądów.

W tych przekładnikach różnicowoprądowych oprócz typowych zamocowań dodano odpowiednie akcesoria do dodatkowej opcji, jaką jest montaż na szynie DIN. Dzięki temu można je instalować w przestrzeniach z ograniczoną ilością dostępnego miejsca, bardzo zwartych, np. w szafie rozdzielczej. Przekaźniki różnicowoprądowe posiadamy w różnych wielkościach i modelach, dzięki czemu jest możliwość wyboru montażu zarówno na szynie, jak i kablach o różnych średnicach.

Przekładniki różnicowoprądowe od sklepu internetowego ABCelektro

Przekładniki różnicowoprądowe z naszego sklepu online charakteryzują konkurencyjne ceny i wysoka klasa wykonania, dająca gwarancję ich niezawodności oraz bezpieczeństwa użytkowania. Są wykonane z trwałych i odpornych na uszkodzenia materiałów.

Profesjonalna obsługa naszego sklepu chętnie doradzi przy wyborze odpowiedniego urządzenia. Jest to bardzo ważne dla bezpiecznego użytkowania całości instalacji elektrycznej. W razie potrzeby zapewniamy również wsparcie techniczne.

W naszej ofercie znajduje się wiele typów przekładników między innymi przekładniki z uzwojeniem pierwotnym, przekładniki trójfazowe czy przekładniki z otwieranym rdzeniem. Zapraszamy do kontaktu!

close

Lista życzeń