Taśmy (832 produktów)

Cena

0,00 zł - 5 145,00 zł

Producent

Typ produktu

Szerokość [mm]

Szerokość [mm]

Długość [m]

Grubość [mm]

Wymiary

Klej

Nośnik

Nośnik

Promocje (104 produktów)

Cena

0,00 zł - 2 070,00 zł

Producent

Główna

Główna

Dyspensery, aplikatory i akcesoria do taśm

Ilość produktów: 9

Wyświetlanie 1-9 z 9 elementów
Dyspensery Do Taśm, Aplikatory, Podajniki • Sklep Elektryczny dla Automatyka | Hurtownia Elektryczna Online - ABC ELEKTRO

Dyspensery do taśm to urządzenia, których zadaniem jest ułatwienie użytkowania taśm. Przy ich pomocy łatwiej jest na przykład zaklejać paczki czy przesyłki. Nasz sklep elektryczny poleca aplikatory do taśm renomowanej marki ASTAT.

Dyspensery do taśm — rodzaje

Dyspenser do taśmy klejącej czy pakowej jest wyposażony w ząbki, dzięki którym łatwo jest odciąć i oderwać żądany kawałek taśmy z rolki. Dzięki temu można też sprawnie odmierzać i odrywać kawałki taśmy, co ma duże znaczenie przy częstym korzystaniu z nich w zakładach usługowych czy produkcyjnych.

Aplikator do taśm pakowych jest też często wyposażony w klapki, które dociskają taśmy do oklejanego elementu, aby odpowiednio mocno się trzymały i zabezpieczały zaklejone w przedmioty. Firmy, które na co dzień zajmują się pakowaniem lub same mają dużo przesyłek do wysyłania klientom, cenią podajnik do taśmy pakowej jako pomoc przy pracy.

W naszej ofercie dostępne są m.in.;

  • dyspensery ręczne z wygodnym i ergonomicznym uchwytem, dzięki któremu dobrze leżą w dłoni, nie wyślizgując się. Ręczne odwijaki do taśm są dostosowane do standardowych wymiarów szpuli i dostępne dla różnych szerokości,
  • dyspenser stołowy — odmiana aplikatora ręcznego, na dwie lub trzy rolki naraz,
  • automatyczny dyspenser do taśmy stołowy, który może obsługiwać dwa zwoje taśm jednocześnie. Można go zaprogramować na kilka długości pasków taśmy.

Ręczna lub automatyczna maszynka do taśmy pakowej to same korzyści dla firm. Nie tylko znacząco przyspiesza i ułatwia pracę, ale i przyczynia się do oszczędności na samej taśmie.

Ofertę aplikatorów do taśm uzupełniamy różnymi przydatnymi akcesoriami, takimi jak:

  • środek czyszczący do usuwania pozostałych po usunięciu taśmy samoprzylepnej resztek kleju,
  • aktywator do kleju, który można zastosować na powierzchni przed nałożeniem warstwy klejącej.

W naszym sklepie internetowym dostępne są także same taśmy i kleje, w tym taśmy opakowaniowe, które można używać wraz z dyspenserami oraz różne taśmy dwustronnie klejące, np. targowe czy piankowe. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

close

Lista życzeń