Główna

Główna

Lampki Sygnalizacyjne i Ostrzegawcze • Sklep Elektryczny dla Automatyka | Hurtownia Elektryczna Online - ABC ELEKTRO

Lampki ostrzegawcze służą przede wszystkim do zapewnienia bezpieczeństwa i prawidłowej pracy maszyn przemysłowych. Stanowią także ważny element systemów alarmowych. Jednak lampka sygnalizacyjna ma też szerokie zastosowanie w domach, gdzie pomimo tego, że nie jest obowiązkowym wyposażeniem, może okazać się bardzo pomocnym rozwiązaniem technicznym. Nasz sklep elektryczny oferuje duży wybór lampek sygnalizacyjnych o różnych kolorach i mocy oświetlenia, pochodzących od znanych producentów, takich jak Phoenix Contact GmbH & Co. KG, GIOVENZANA czy WERMA.

Lampki sygnalizacyjne — zastosowanie

Lampki sygnalizacyjne to urządzenia, które pozwalają wyraźnie zasygnalizować trwający proces technologiczny lub wskazać na jego wymagający specjalnej ostrożności obszar. Zgodnie z pełnioną rolą lampka ostrzegawcza instalowana jest między innymi w magazynach, zakładach produkcyjnych lub innych obiektach przemysłowych, w których sygnalizowanie zachodzących wokół zmian jest konieczne. Jest ona uniwersalnym, bo rozumianym przez każdą pracującą tam osobę narzędziem do przekazywania konkretnych informacji w sposób wizualny.

Lampy sygnalizacyjne mogą służyć między innymi do informowania o stanie:

  • obwodów elektrycznych,
  • procesów technologicznych,
  • pracy maszyn,
  • zagrożenia wywołanego nagłymi zdarzeniami, na przykład zwarciem, pożarem czy włamaniem.

Lampki ostrzegawcze w ofercie sklepu ABCelektro

Lampa sygnalizacyjna diodowa, którą oferujemy w naszym sklepie, ma doskonałe parametry, którym zawdzięcza wysoką jakość pracy. Doskonale pracuje w trudnych warunkach środowiskowych, między innymi wykazuje dużą odporność na działanie wody. Posiada też wysoki stopień ochronny IP. Jej światło ma dużą intensywność, dzięki czemu jest dobrze widoczne. Poza tym sygnalizacyjne lampki ostrzegawcze prezentują się estetycznie i są bardzo funkcjonalne.

Lampki ostrzegawcze to tylko część naszej oferty na sygnalizatory i lampki, w której znajdują się także: lampki modułowe, sygnalizatory RGBA czy oświetlenie przeszkodowe. W razie pytań dotyczących naszego asortymentu zapraszamy do kontaktu. Nasi doradcy pomogą w doborze odpowiedniego do potrzeb urządzenia.

close

Lista życzeń