Filtr (11 produktów)

Cena

510,00 zł - 3 825,00 zł

Producent

Główna

Główna

Bramki sieciowe

Ilość produktów: 11

Wyświetlanie 1-11 z 11 elementów
Bramki Sieciowe, Interfejsy Danych • Sklep Elektryczny dla Automatyka | Hurtownia Elektryczna Online - ABC ELEKTRO

Firmy, które chcą uniknąć problemów komunikacyjnych w przemyśle, muszą inwestować w sprawdzone urządzenia komunikacyjne takie, jak bramki sieciowe Phoenix Contact czy Pepperl+Fuchs. Są to producenci, którzy specjalizują się w rozwiązaniach ułatwiających tworzenie spójnej infrastruktury sieciowej, a więc doskonale znają problemy, z jakimi się zmagasz. Z tego też względu w ofercie naszego sklepu znajdują się również bezprzewodowe bramki sieciowe, które nadają się do współpracy z obiektami poruszającymi się lub znajdującymi się w trudno dostępnych lokalizacjach.

Dlaczego warto zamówić bramki sieciowe w ABCelektro?

Od początku istnienia stawiamy jako sklep elektryczny na wysoką jakość produktów w asortymencie. Dzięki temu nasi klienci oszczędzają czas – nie muszą weryfikować wiarygodności poszczególnych producentów, a zamiast tego mogą skupić się na wyborze konkretnych modeli. Wiedzą, że interfejsy danych dostępne w ABCelektro to urządzenia renomowanych producentów, które są w stanie zwiększyć dostępność oraz wydajność maszyn.

Dbamy również o szybką, terminową dostawę i proponujemy klientom atrakcyjne warunki płatności za bramki sieciowe czy instalacje elektryczne – sami doskonale wiemy, na czym polega i z czym wiąże się prowadzenie firmy. Choć profesjonalna obsługa powinna być standardem w każdym sklepie, to jednak nadal jest w tej kwestii wiele do zrobienia. My szanujemy czas klientów, dzięki czemu mogą się skupić na realizacji innych zadań.

Szeroki wybór interfejsów danych

Interfejsy danych są standardowym rozwiązaniem stosowanym na całym świecie – umożliwiają prostą i elastyczną komunikację między urządzeniem obiektowym a sterownikiem. Bramki sieciowe Phoenix Contact mają konstrukcję modułową, która pozwala bez problemu rozbudować system w przyszłości. W ofercie ABCelektro znajdują się również interfejsy danych Pepperl+Fuchs – urządzenia o długiej żywotności wykonane z wysokiej klasy stali nierdzewnej. W przypadku problemów z doborem bramki sieciowej do zastosowania, prosimy o kontakt. Dzięki temu zaoszczędzisz czas potrzebny na znalezienie odpowiedniego produktu.

Zachęcamy także do zapoznania się z ofertą konwerterów sygnałów.

close

Lista życzeń