Filtr (8 produktów)

Cena

2 250,00 zł - 18 735,00 zł
Promocje (104 produktów)

Cena

0,00 zł - 2 070,00 zł

Producent

Główna

Główna

Ekstendery i regeneratory sygnału

Ilość produktów: 8

Wyświetlanie 1-8 z 8 elementów
Ekstendery i Regeneratory Sygnału • Sklep Elektryczny dla Automatyka | Hurtownia Elektryczna Online - ABC ELEKTRO

W ABCelektro zamówisz wzmacniacz regeneracyjny producenta Phoenix Contact GmbH & Co. – z szybką dostawą oraz pomocą w zakresie doboru odpowiedniego modelu do zapotrzebowania. Dzięki temu zaoszczędzisz czas potrzebny na zastanawianie się, który produkt najlepiej odpowiada Twoim oczekiwaniom i nie będziesz się martwić, czy przesyłka dotrze na czas. Przygotowaliśmy też rozbudowane filtry, które ułatwiają wybór preferowanych parametrów technicznych urządzenia. Kategoria obejmuje również ekstendery ethernetowe, które umożliwiają skuteczną komunikację na skalę przemysłową.

Wzmacniacz regeneracyjny – zastosowanie

Regeneratory sygnału, które oferujemy jako sklep elektryczny, znajdują zastosowanie jako urządzenia zwiększające wydajność, a także dyspozycyjność systemów magistralnych. Dzięki wzmacniaczom poprawia się zasięg transmisji sygnałów, do których dochodzi w wyniku zakłóceń i zniekształceń w mediach transmisyjnych, a tym samym zasięg działania pozostałych urządzeń sieciowych.

Urządzenia komunikacyjne są dzisiaj nie tylko w przemyśle standardem, dlatego klienci stają najczęściej przed decyzją, który konkretnie model zamówić i w jakim sklepie. W ABCelektro zakupy są proste, dzięki czemu nie tracisz cennego czasu. Możesz też liczyć na atrakcyjne warunki płatności i możliwość opłacenia koszyka z odroczonym terminie, co sprawdza się szczególnie dobrze pod koniec miesiąca.

Jakie regeneratory sygnału oferujemy?

Nasza oferta obejmuje urządzenia i instalacje elektryczne najlepszych producentów, ponieważ wiemy, jak duże znaczenie ma m.in. w automatyce przemysłowej jakość. W ABCelektro zamówisz wzmacniacz regeneracyjny Phoenix Contact GmbH & Co. – firmy, która specjalizuje się w rozwiązaniach w zakresie elektrotechniki, co daje pewność, że produkt jest dopracowany pod kątem technologii i bezpieczeństwa użytkowania. Regeneratory sygnału tej marki zapewnią Ci większą sprawność sieci, dlatego zamów je dzisiaj.

Zachęcamy także do zapoznania się z ofertą modemów i routerów.

close

Lista życzeń