Liczniki wielofunkcyjne (28 produktów)

Cena

345,00 zł - 1 965,00 zł

Rodzaj wyświetlacza

Zakres napięcia wejściowego [V]

Liczba cyfr

Wyjścia

Szerokość [mm]

Głębokość [mm]

Wysokość [mm]

Wykonanie

Napięcie wejściowe dla AC 50 Hz [V]

Napięcie wejściowe dla DC [V]

Rodzaj napięcia

Funkcja kasowania

Rodzaj napięcia (wejściowego)

Sposób montażu

Promocje (104 produktów)

Cena

0,00 zł - 2 070,00 zł

Producent

Główna

Główna

Liczniki wielofunkcyjne

Ilość produktów: 28

Wyświetlanie 1-24 z 28 elementów
Liczniki Wielofunkcyjne • Sklep Elektryczny dla Automatyka | Hurtownia Elektryczna Online - ABC ELEKTRO

Liczniki wielofunkcyjne to urządzenia mające zastosowanie w nowoczesnej automatyce przemysłowej. Dzięki nim zliczane są impulsy, pomiary czasu, prędkości lub częstotliwości. Licznik wielofunkcyjny współpracuje z czujnikami, enkoderem inkrementalnym lub wyłącznikiem krańcowym. Sklep internetowy ABCelektro oferuje wielofunkcyjne liczniki uznanego niemieckiego producenta automatyki przemysłowej, firmy Kubler.

Liczniki wielofunkcyjne – praktyczne i funkcjonalne

Liczniki wielofunkcyjne przemysłowe skupiają w sobie funkcjonalność kilku urządzeń, np. miernika czasu trwania impulsu, częstotliwości (prędkości) lub licznika zdarzeń. Mogą być wykorzystywane zarówno w procesach kontrolno-pomiarowych, jak i w konstrukcji maszyn przemysłowych.

W naszej ofercie znajdują się liczniki wielofunkcyjne cyfrowe, liczniki elektroniczne oraz elektromechaniczne. Wszystkie zapewniają precyzyjne pomiary, które można wyświetlać z dostosowaną do potrzeb dokładnością, np. co do pozycji punktu dziesiętnego, format czasu czymnożnika i dzielnika. Nasze urządzenia komunikacyjne są zgodne z wymogami normy CE oraz posiadają wysoki stopień ochrony przed pyłem i wodą. Są bardzo odporne na warunki zewnętrzne, dlatego mogą być użytkowane w temperaturze od -20 do 65ºC. Liczniki wielofunkcyjne można montować w specjalnych otworach lub na szynach.

Zapewniamy profesjonalne doradztwo przy doborze produktów o parametrach maksymalnie dostosowanych do potrzeb klientów.Nasz sklep elektryczny posiada bogaty asortyment z zakresu instalacji elektrycznych.

close

Lista życzeń