Główna

Główna

Urządzenia, Kontrola Temperatury w Szafach Sterowniczych • Sklep Elektryczny dla Automatyka | Hurtownia Elektryczna Online - ABC ELEKTRO

Kontrola temperatury w szafach sterowniczych to kluczowy warunek sprawności instalowanych w nich urządzeń elektronicznych. Zachowanie właściwej temperatury zapobiega przegrzewaniu i gromadzeniu się wody wewnątrz zabudowy. Hurtownia elektryczna ABCelektro oferuje urządzenia, które zapewnią odpowiedni poziom ciepła pochodzące od uznanych producentów jak APAR, STEGO czy O.Erre.

Różne sposoby kontroli temperatury w zabudowie

Pomiar i utrzymanie właściwej ciepłoty w zabudowach może być dokonywany na wiele sposobów. Urządzenia do kontroli temperatury w szafach sterowniczych dostępne w naszym asortymencie to mi.in.:

Do szaf sterowniczych znajdujących się na zewnątrz lub w chłodnych pomieszczeniach najlepiej sprawdzą się grzejniki o różnej mocy grzania, wielkości i sposobach mocowania. Wentylatory z kolei najczęściej stosuje się w szafkach typu RACK, do owiewania chłodnym powietrzem pracujących wewnątrz urządzeń. W obu tych urządzeniach niezbędny jest termostat, który uruchomi grzałkę lub wentylator po przekroczeniu ustawionej temperatury. Właściwa kontrola temperatury w szafach sterowniczych zapewnia im dłuższą żywotność.

Ponadto w ofercie posiadamy lampy do szaf sterowniczych i pulpity sterownicze do zdalnego sterowania. Zapraszamy!

close

Lista życzeń