Kategorie
Producenci
Katalogi
Promocje
Blog
Współpraca B2B
O nas
Filtry
Cena
0
0
-
Dostępność
Producent
Seria
Stopień ochrony (IP)
Do układów bezpieczeństwa
Ethernet
Wyposażenie eksploatacyjne (Ex ia)
Wyposażenie eksploatacyjne (Ex ib)
IO link master
Możliwość montażu na szynie
Połączenie magistrali możliwe przez oddzielny łącznik
Akcesoria systemowe
Możliwy montaż panelowy
Montaż ścienny / montaż bezpośredni
Możliwy montaż stelażowy (rack)
Liczba slotów modułowych
Sposób montażu
Obsługa innych protokołów
Obsługa protokołu PROFIBUS
Obsługa protokołu INTERBUS
Obsługa protokołu PROFINET IO
Obsługa protokołu CAN
Obsługa protokołu DeviceNet
Liczba portów 100 Mbps SC
Liczba portów 10/100 Mbps RJ45
Liczba portów 10/100/1000 Mbps RJ45
Liczba portów 10/100 Mbps M12
Liczba portów mieszanych RJ45 / Mini GBIC
Liczba portów 1000 Mbps SC (SX)
Liczba portów 1000 Mbps SC (LX)
Liczba innych portów
Liczba portów 1000 Mbps RJ45
Liczba portów 1000 Mbps GBIC
Kategoria:

Komunikacja w przemyśle

Znaleziono
869
/ 58
Znaleziono
869
/ 58

Komunikacja w przemyśle

Jako sklep elektryczny oferujemy także urządzenia komunikacyjne, które umożliwiają skuteczną cyfryzację przemysłu – proces wynikający z pozyskiwaniem i transmisją coraz większych ilości danych w tej branży. W asortymencie znajdują się m.in. switche Ethernet, bramki sieciowe, konwertery sygnałów, urządzenia Wi-Fi i GSM, moduły IO Ethernet, routery oraz modemy. Są to niezawodne urządzenia komunikacyjne umożliwiające zwiększenie automatyzacji systemów. Moduły zapewniają również większą precyzję działania – jest to więc idealne rozwiązanie dla osób, którym zależy na jakości zmian wprowadzanych w firmie.

Wytrzymałe urządzenia komunikacyjne – przewodowe i bezprzewodowe

Moduły komunikacyjne scalają poszczególne elementy automatyki przemysłowej, dlatego tak ważna jest ich jakość wykonania, która przekłada się na późniejszą prędkość i skuteczność działania. Jest to rozwiązanie kluczowe dla efektywnej automatyzacji przedsiębiorstw. Urządzenia komunikacyjne działają w oparciu o połączenia przewodowe i bezprzewodowe – muszą być jednak przystosowane do pracy w trudnych warunkach przemysłowych. Jako dobrze zaopatrzony sklep internetowy zapewniamy konkurencyjne ceny na poszczególne produkty.

Jesteśmy profesjonalistami i doskonale rozumiemy, że klienci dla których ważna jest efektywna komunikacja w przemyśle, szukają zaawansowanych technologicznie urządzeń, które poradzą sobie z wyzwaniami automatyzacji. Urządzenia komunikacyjne to przemysłowe rozwiązania stanowiące bazę do rozwoju, dlatego w naszym sklepie stawiamy na sprawdzonych producentów.

Efektywna komunikacja w przemyśle

ABCelektro jest sprawdzonym dostawcą rozwiązań z zakresu automatyki przemysłowej, w tym urządzeń komunikacyjnych, bez których trudno dzisiaj wyobrazić sobie dobrze działające przedsiębiorstwo. Standardem stają się połączenia bezprzewodowe, ale przewodowe również znajdują zastosowanie w przemyśle, dlatego oferujemy oba warianty. Zapewniamy także pomoc przy wyborze odpowiednich modułów komunikacyjnych oraz atrakcyjne warunki płatności, które sprzyjają nawiązywaniu dłuższych relacji biznesowym z naszym sklepem.