Kategorie
Producenci
Katalogi
Promocje
Blog
Współpraca B2B
O nas
Filtry
Cena
0
0
-
Wysokość [mm]
Szerokość [mm]
Z rejestratorem danych
Rodzaj wyświetlacza (wyświetlacz)
Z podtrzymaniem akumulatorowym
Dostępność
Producent
Seria
Liczba portów 100 Mbps SC
Liczba portów 1000 Mbps RJ45
Ethernet
Liczba portów 10/100 Mbps RJ45
Liczba portów 1000 Mbps SC (SX)
Liczba portów 1000 Mbps SC (LX)
Liczba slotów modułowych
Liczba portów 10/100 Mbps M12
Liczba portów 10/100/1000 Mbps RJ45
Liczba portów 1000 Mbps GBIC
Liczba portów 1000 Mbps Mini GBIC
Zarządzalny
Stopień ochrony (IP)
Maksymalna liczba przełączników wieżowych
Liczba portów mieszanych RJ45 / Mini GBIC
Warstwa 2
Warstwa 3
Liczba innych portów
Sposób montażu
Odpowiedni do prowadnic łańcuchowych
Konfiguracja wtyków/pinów
Kolor powłoki/izolacji
Kategoria
Rodzaj złącza wtykowego połączenia 1
Rodzaj złącza wtykowego połączenia 2
Kategoria:

Switche Ethernet

Znaleziono
176
/ 12
Znaleziono
176
/ 12

Switche Ethernet

Jako sklep elektryczny doskonale wiemy, jak ważna jest komunikacja w przemyśle, dlatego w naszym asortymencie znajdują się m.in. switche ethernet – urządzenia cenionych w branży automatyki przemysłowej producentów. Umożliwiają maksymalną swobodę w zarządzaniu własną infrastrukturą, zapewniając wydajną i szybką komunikację. Dostępne w naszym sklepie internetowym switche ethernet to odpowiedni wybór, dzięki któremu sieć będzie sprawnie funkcjonować – bez zawieszania się, zbędnych opóźnień i w dobrej cenie.

Czym są switche ethernet?

Switche ethernet, znane również jako przełączniki sieciowe, są bardziej zaawansowanym rozwiązaniem niż klasyczne routery, z których korzysta się w domach. Służą do łączenia segmentów sieci komputerowej – przede wszystkim tych, które pracują w drugiej warstwie łącza danych. Switche przemysłowe gwarantują płynne i bezawaryjne działanie sieci firmowej, zapewniając tym samym wydajność pracy urządzeń. Wyróżnia się switche:

  • zarządzalne – dają możliwość konfiguracji dodatkowych parametrów urządzenia,
  • niezarządzalne – nie pozwala na wprowadzenie żadnych dodatkowych ustawień.

Jeśli chodzi więc o podstawową różnicę między switchem zarządzalnym a niezarządzalnym, to jest to właśnie możliwość konfiguracji, ponieważ zasada działania jest taka sama. Kiedy wybrać przełącznik zarządzalny? Ma to sens, jeśli będzie się korzystać z jego wszystkich funkcji lub wymaga tego instalacja.

Przełączniki sieciowe – zastosowanie

W przemyśle korzysta się ze switchy ethernetowych wyposażonych w szereg gniazd o standardzie RJ-45 – zwykle posiadają od 4 gniazd, a w przypadku większych przełączników jest ich 24 lub więcej. W automatyce prym wiedzie kompaktowy przełącznik sieciowy, który zajmuje dużo mniej miejsca w szafie sterowniczej. Bez wątpienia jednak switch ethernet jest niezbędny w przypadku dużych sieci.

Jako internetowy sklep elektryczny zapewniamy przełączniki sieciowe w konkurencyjnych cenach wraz z szybką dostawą. ABCelektro to idealne rozwiązanie dla osób szukających sprawdzonego dostawcy. Jako sklep internetowy szczególnie cenimy długofalowe współprace, choć tak naprawdę ważna jest dla nas każda, nawet najmniejsza transakcja.