Promocje (104 produktów)

Cena

0,00 zł - 2 070,00 zł

Producent

Główna

Główna

Czujniki Kontrastu i Koloru | Sensory | Hurtownia Elektryczna Online - ABC ELEKTRO

W ofercie sklepu ABCelektro znajdują się czujniki kolorów producentów specjalizujących się w produkcji elementów automatyki przemysłowej. Urządzenia te wykrywają kolor powierzchni poprzez naświetlanie, w większości przypadków za pomocą diod RGB, co pełni istotną rolę we współczesnej automatyce. Czujniki koloru umożliwiają bowiem precyzyjną identyfikację komponentów oraz produktów. Co więcej, są czułe na różnice między podobnymi odcieniami oraz silnie odblaskowymi obiektami. Jako sklep elektryczny zapewniamy pomoc przy podjęciu decyzji, które czujniki kontrastu zamówić – dzięki temu będzie łatwiej uniknąć nietrafionego zakupu.

Czujniki koloru i kontrastu – zastosowanie

Czujniki kontrastu i koloru najczęściej wykorzystuje się w branży spożywczej, a także w przemyśle farmaceutycznym, samochodowym oraz poligraficznym. Sensory znajdują zastosowanie w każdej działalności, w której kolor produktów jest istotny z punktu widzenia jakości produkcji. Tym bardziej więc warto zwrócić uwagę na to, jaki czujnik koloru RGB się zamawia – należy zapoznać się z parametrami poszczególnych urządzeń i dostosować sensor do specyfiki danej aplikacji. Z tego też względu jako sklep internetowy zapewniamy pomoc przy wyborze czujników koloru i kontrastu wydruku oznaczeń. Pozwala to uniknąć nietrafionego zamówienia, a przy okazji skorzystać z atrakcyjnej ceny (i korzystnych szczególnie dla firm warunków płatności).

Niezawodne czujniki koloru od sprawdzonego producenta

W ABCelektro dbamy o jakość produktów znajdujących się w asortymencie – nie inaczej jest w przypadku czujników koloru i kontrastu. Jednym z producentów, których sensory oferujemy, jest Pepperl+Fuchs, specjalizujący się w komponentach automatyki przemysłowej. Sensory kontrastu i koloru niemieckiej firmy są zróżnicowane pod względem funkcji, co daje możliwość dostosowania urządzenia do konkretnego zapotrzebowania. Ich obsługa jest prosta, a wykonanie na najwyższym poziomie, co zapewnia długą żywotność czujników.

Dodatkowo w naszej ofercie posiadamy czujniki różnej maści m. in. czujniki temperatury, czujniki wilgotności i wiele więcej.

close

Lista życzeń