Lampki modułowe (158 produktów)

Cena

0,00 zł - 1 815,00 zł

Producent

Znamionowe napięcie pracy Ue [V]

Rodzaj napięcia

Kolor soczewek

Promocje (104 produktów)

Cena

0,00 zł - 2 070,00 zł

Producent

Główna

Główna

Lampki modułowe

Ilość produktów: 52

Wyświetlanie 1-24 z 52 elementów
Lampki modułowe Sklep • zielone • czerwone • pomarańczowe - ABC ELEKTRO • Sklep Elektryczny dla Automatyka | Hurtownia Elektryczna Online - ABC ELEKTRO

Lampki modułowe: schemat i zasady działania

W naszej ofercie znajdziesz proste w montażu i działaniu kontrolki świetlne. Zasady działania są proste: gdy w gniazdku spada lub niebezpiecznie wzrasta napięcie, lampka zapala się i sygnalizuje niebezpieczeństwo. W ofercie naszego sklepu z elektroniką mamy takie modele, jak kontrolka świetlna LED KLI-R czerwona, lampka modułowa pomarańczowa 230-250V i lampka modułowa żółta 110-230V AC.

Najważniejsze przy wyborze takiej lampki jest kierowanie się napięciem znamionowym – w przypadku gdy źle się je dobierze, lampka może nie tylko nie spełnić swojej funkcji, ale także ulec uszkodzeniu.

Sprawdź również:

Lampki modułowe służą do świetlnego sygnalizowania stanu obwodów elektrycznych i obecności napięcia. Wykonane są z tworzywa sztucznego (obudowa) i korzystają z różnych kolorów lampek LED lub lampy tlącej. W ofercie mamy lampki modułowe zielone, czerwone i pomarańczowe.

close

Lista życzeń