Układy Gwiazda-Trójkąt (47 produktów)

Cena

210,00 zł - 17 805,00 zł

Producent

Liczba styków głównych zwiernych

Liczba styków pomocniczych zwiernych

Liczba styków pomocniczych rozwiernych

Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz [V]

Znamionowy prąd pracy dla AC-3, 400 V [A]

Znamionowa moc pracy dla AC-3, 400 V [kW]

Główna

Główna

Układy Gwiazda-Trójkąt

Ilość produktów: 47

Wyświetlanie 1-24 z 47 elementów
Układ Rozruchowy (Włącznik, Przełącznik) Gwiazda Trójkąt • Sklep Elektryczny dla Automatyka | Hurtownia Elektryczna Online - ABC ELEKTRO

Bogata oferta styczników przemysłowych

Zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą styczników mocy, kondensatorowych, modułowych i półprzewodnikowych, układów rewersyjnych, ministyczników, wyłączników silnikowych. Jeśli nie wiesz, jakie rozwiązanie zastosować, skontaktuj się z nami. Specjaliści sklepu internetowego ABCelektro.pl służą fachowym doradztwem. Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Nasza bogata oferta styczników przemysłowych obejmuje między innymi układy rozruchowe gwiazda-trójkąt. W asortymencie sklepu internetowego ABCelektro.pl znajdują się wyłącznie najlepsze rozwiązania, sprawdzonych i renomowanych marek. Jedną z takich marek jest austriacka firma BENEDICT. Automatyczne przełączniki gwiazda-trójkąt BENEDICT są cenione przez użytkowników i specjalistów z branży przede wszystkim za precyzyjne i solidne wykonanie, niezawodność, bezpieczeństwo użytkowania. Klientom naszego sklepu online oferujemy je w bardzo korzystnych cenach.

close

Lista życzeń