HMI (155 produktów)

Cena

0,00 zł - 48 255,00 zł

Producent

Przekątna ekranu [”]

Rozdzielczość

Liczba wyświetlanych kolorów

Napięcie zasilające dla DC [V]

Promocje (104 produktów)

Cena

0,00 zł - 2 070,00 zł

Producent

Główna

Główna

Panele dotykowe HMI

Ilość produktów: 155

Wyświetlanie 1-24 z 155 elementów
Panele Dotykowe HMI, Panele Operatorskie • Sklep Elektryczny dla Automatyka | Hurtownia Elektryczna Online - ABC ELEKTRO

Chcesz wygodnie kontrolować pracę maszyn w swojej firmie? A może efektownie zaprezentować swoim klientom ofertę? Panele dotykowe HMI to urządzenia o szerokim zastosowaniu, które wykorzystasz w taki sposób, jakiego wymaga specyfika Twojego biznesu. Dzięki swojej funkcjonalności panele operatorskie HMI okazują się niezawodne w wielu firmach z różnorodnych branży. Urządzenia te wykorzystywane są w wielu miejscach - od biur, przez miejsca użyteczności publicznej aż po hale produkcyjne i wiele innych. Oferujemy panele HMI, które posłużą nawet w wymagających warunkach - a wszystko dzięki wytrzymałej i szczelnej obudowie, odporności na uszkodzenia czy działanie różnych substancji. Postaw na profesjonalne rozwiązania!

Zastosowanie paneli dotykowych HMI

Panele dotykowe HMI to urządzenia łatwe w użytkowaniu, bezpieczne i działające sprawnie. Pozwalają uzyskać jeszcze lepszą kontrolę nad różnego rodzaju procesami - dla przykładu - biznesowymi czy produkcyjnymi, dzięki czemu stanowią nowoczesne rozwiązanie dla zwiększenia możliwości wielu firm. Panele operatorskie HMI przede wszystkim umożliwiają intuicyjne zarządzanie procesami, bieżący monitoring pracy maszyn, ale także rejestrują dane z procesów i zapewniają dostęp do ich wizualizacji na przykład na wykresach. Panele HMI można więc wykorzystywać między innymi w:

  • wielu gałęziach przemysłu,
  • fabrykach produkcyjnych,
  • firmach i przedsiębiorstwach z różnorodnych branży (m.in. branża medyczna),
  • miejscach użyteczności publicznej (m.in. banki czy lotniska, a także na targach i wystawach).

Co cechuje panele operatorskie HMI od ABCelektro?

Panele dotykowe HMI dostępne w naszej ofercie to urządzenia niezawodne w każdych warunkach. Mogą pracować w niskich i wysokich temperaturach, narażone na kurz czy kontakt z wodą lub tłustymi substancjami. Co więcej, panele operatorskie HMI są także odporne na wibracje czy wstrząsy, dzięki czemu mogą być stosowane na przykład w sprzęcie budowlanym, bez obaw o wypięcie kabli z urządzenia pod wpływem gwałtownych ruchów. Dodatkowym udogodnieniem korzystania z paneli HMI jest ich jasny, czytelny ekran, zapewniający wygodę odczytywania informacji nawet w warunkach dużego nasłonecznienia.

Jeśli zastanawiasz się, który panel dotykowy HMI wybrać lub chcesz dowiedzieć się więcej o tego typu urządzeniach - skontaktuj się z nami. Zapewniamy profesjonalne doradztwo techniczne - pomożemy Ci wybrać panel HMI przystosowany do Twoich preferencji. itp/

close

Lista życzeń