Przełączniki (181 produktów)

Cena

0,00 zł - 165,00 zł

Producent

Rodzaj elementu wykonawczego

Rodzaj

Liczba stopni przełączania

Kolor przycisku

Pokrycie ramki

Z podświetleniem

Promocje (104 produktów)

Cena

0,00 zł - 2 070,00 zł

Producent

Główna

Główna

Przełączniki

Ilość produktów: 181

Wyświetlanie 1-24 z 181 elementów
Przełączniki Obrotowe • Sklep Elektryczny dla Automatyka | Hurtownia Elektryczna Online - ABC ELEKTRO

Różnego rodzaju przełączniki to urządzenia służące do sterowania i zarządzania pracą maszyn i innych urządzeń, a także procesami produkcyjnymi. Przełącznik służy głównie do uruchamiania i zatrzymywania ich pracy, również w sytuacjach awaryjnych. Sklep elektryczny ABCelektro oferuje wiele rodzajów przełączników od wyspecjalizowanych w branży producentów jak GIOVENZANA czy Pepperl+Fuchs.

Przełączniki — zastosowanie

Przełączniki to stały element składowy zarówno prostych, jak i bardziej zaawansowanych układów sterowania. Umożliwiają między innymi zmiany w trybie pracy urządzeń, ich włączanie i wyłączanie, a także zapobiegają awariom i sytuacjom zagrożenia życia i zdrowia pracowników. Przełączniki są wykonane z trwałych i wytrzymałych materiałów, dzięki czemu nie ulegają uszkodzeniom nawet w przypadku ich gwałtownego użycia.

Duża różnorodność tych urządzeń pozwala dobrać produkty o najlepszych do danego zastosowania parametrach. Najpopularniejsze są przełączniki obrotowe, często stosowane jako włączniki z pozycją ON-OFF. Poszczególne egzemplarze różnią się między sobą ilością pozycji stabilnych, których jest zwykle od 1 do 3. Jednak spotykane są również przełączniki obrotowe z kilkunastoma pozycjami stabilnymi, które mogą być wykorzystywane do przełączania wielu różnych funkcji.

Przełączniki w ofercie sklepu ABCelektro

Przełączniki dostępne w naszym sklepie to urządzenia doskonałej jakości, spełniające europejskie standardy bezpieczeństwa. Wśród bogatej oferty można znaleźć m.in. przełączniki:

  • przyciskowe,
  • pływakowe,
  • rozruchowe,
  • obrotowe z kluczykiem,
  • obrotowe z krótkim lub długim uchwytem,
  • zmiany kierunku obrotów z samopowrotem.

Produkty te mogą różnić się kolorami, a także pokryciem ramki (chromowane lub niklowane). Przy trudnościach wyborze można liczyć na pomoc profesjonalnej obsługi.

W naszej ofercie znajdą Państwo również inne urządzenia sterownicze jak rozłączniki, łączniki krzywkowe, joysticki i pozostałe rozłączniki, przełączniki i łączniki. Zapraszamy!

close

Lista życzeń