Taśmy (832 produktów)

Cena

0,00 zł - 5 145,00 zł

Producent

Typ produktu

Szerokość [mm]

Szerokość [mm]

Długość [m]

Grubość [mm]

Wymiary

Klej

Nośnik

Nośnik

Promocje (104 produktów)

Cena

0,00 zł - 2 070,00 zł

Producent

Główna

Główna

Taśmy do wykładzin podłogowych, targowe

Ilość produktów: 5

Wyświetlanie 1-5 z 5 elementów
Taśmy Do Wykładzin Podłogowych, Targowe • Sklep Elektryczny dla Automatyka | Hurtownia Elektryczna Online - ABC ELEKTRO

W tej kategorii oferujemy taśmy do wykładzin, jednostronne i dwustronne pochodzące od renomowanego producenta, firmy ASTAT. Mają one głównie profesjonalne zastosowanie, gdyż charakteryzują się wysoką jakością, a część z nich jest wzmacniana siatką, która zwiększa ich przyczepność do podłoża. Z tego względu są wykorzystywane jako taśmy targowe, którymi mocuje się wykładzinę na czas trwania eventu. Po jego zakończeniu łatwo ją usunąć, nie pozostawiając śladów na podłodze. Nasz sklep elektryczny ma w asortymencie wiele rodzajów tych taśm, a nasi pracownicy chętnie pomagają klientom przy wyborze.

Taśmy do wykładzin targowe — produkty o szerokim zastosowaniu

Taśmy dwustronnie klejące do wykładzin zwane są targowymi, ale ich zastosowanie jest o wiele szersze. Są cenione za wysoką jakość łączenia z różnego typu powierzchniami, przy jednoczesnej łatwości demontażu. Nie pozostawiają śladów ani nie niszczą mocowanego nimi materiału. Dzięki temu przy ich pomocy można szybko przygotować stoisko na targach, wystawach czy innych wydarzeniach.

Taśmy dwustronne do wykładzin znajdują zastosowanie również do przygotowywania wystaw i innych ekspozycji sklepowych czy do stworzenia scenografii w teatrze lub na planie filmowym. Dzięki temu, że są łatwe w użyciu i można je dowolnie docinać, pozwalają na precyzyjne dopasowywanie różnych elementów do siebie.

Taśmy do wykładzin podłogowych można też wykorzystywać do użytku prywatnego w domu. Przydają się na przykład podczas prac remontowych do zamocowania folii zabezpieczającej na podłodze lub na innych powierzchniach. Taśmy dwustronnie klejące świetnie nadają się też do tymczasowego montażu różnych elementów, takich jak wieszaki czy listwy.

Taśma do wykładzin ma wiele zalet, Jest:

  • wytrzymała — gwarantuje dobre, mocne przyleganie,
  • łatwa w montażu — wystarczą tylko ludzkie ręce i narzędzie do jej przycinania,
  • bezproblemowa w demontażu — łatwo się odrywa i nie pozostawia śladów,
  • ekonomiczna — to najtańsze targowe rozwiązanie montażowe.

Internetowy sklep elektryczny ABCelektro posiada również inne taśmy i kleje dostosowane do różnego rodzaju powierzchni i zastosowań między innymi: taśmy opakowaniowe, taśmy do maskowania powierzchni, a także taśmy na szpulach przemysłowych czy taśmy antyadhezyjne. Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty!

close

Lista życzeń