Filtr (9 produktów)

Cena

4 035,00 zł - 23 295,00 zł
Promocje (104 produktów)

Cena

0,00 zł - 2 070,00 zł

Producent

Główna

Główna

Modemy

Ilość produktów: 9

Wyświetlanie 1-9 z 9 elementów
Modemy Przemysłowe • Sklep Elektryczny dla Automatyka | Hurtownia Elektryczna Online - ABC ELEKTRO

Jako profesjonalny sklep elektryczny oferujemy urządzenia komunikacyjne, w tym modemy przemysłowe cenionego producenta Phoenix Contact GmbH & Co. Wszystkie produkty dostarczamy terminowo pod wskazany adres, co doceniają nie tylko klienci, dla których każdy dzień zwłoki oznacza problemy z logistyką. Oferowane modemy przemysłowe są doskonale przystosowane do zdalnej komunikacji oraz wydajnej pracy, dzięki czemu jest to odpowiedni wybór dla wymagających przedsiębiorców. W przypadku wątpliwości, który model zamówić, służymy radą.

Modemy przemysłowe – zastosowanie

W jakich obszarach wykorzystuje się modemy przemysłowe? Rozwiązanie to stosuje się m.in. do komunikacji przemysłowej w wymagających warunkach zewnętrznych i wewnętrznych. Oprócz tego modemy przemysłowe są używane w:

  • komunikacji publicznej (komunikacja miejska oraz kolej),
  • POS,
  • obsłudze sieci bankomatów,
  • monitoringu pojazdów i obiektów,
  • reklamach mobilnych.

Urządzenia komunikacyjne tego typu wykorzystuje się również w meteorologii, ochronie zdrowia oraz bezpieczeństwa – zawsze jednak ważne jest dopasowanie modemu do zapotrzebowania. Z pomocą przychodzi obsługa ABCelektro, która służy radą i merytorycznym wsparciem przy wyborze produktów.

Szybka dostawa modemów przemysłowych w ABCelektro

Wiemy, jak ważny w biznesie jest czas dostawy, dlatego traktujemy ten temat priorytetowo. Dzięki temu zamówione modemy przemysłowe czy instalacje elektryczne docierają pod wskazany adres w czasie oczekiwanym przez klientów. Realizujemy dostawy zarówno dla przedsiębiorstw, jak i klientów indywidualnych – do każdego zamówienia podchodzimy z takim samym zaangażowaniem, niezależnie od jego skali. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom profesjonalistów oraz osób hobbystycznie zajmujących się elektryką.

Zachęcamy także do zapoznania się z ofertą routerów.

close

Lista życzeń