Taśmy (832 produktów)

Cena

0,00 zł - 5 145,00 zł

Producent

Typ produktu

Szerokość [mm]

Szerokość [mm]

Długość [m]

Grubość [mm]

Wymiary

Klej

Nośnik

Nośnik

Główna

Główna

Taśmy do maskowania powierzchni

Ilość produktów: 35

Wyświetlanie 1-24 z 35 elementów
Taśmy Klejące Przemysłowe i Maskujące - Dobra Cena - Opinie - ABC ELEKTRO • Sklep Elektryczny dla Automatyka | Hurtownia Elektryczna Online - ABC ELEKTRO

Sposób na trwałe połączenia? Taśmy przemysłowe pozwalają łatwo, szybko i długotrwale łączyć różnego rodzaju materiały. Dzięki temu z powodzeniem sprawdzają się zarówno w przemyśle czy branży usługowej, jak i do zastosowań domowych. W ofercie znajdziesz taśmy klejące cechujące się różnorodnymi właściwościami, w tym między innymi taśmy maskujące, aluminiowe, montażowe, jednostronne, dwustronne czy uniwersalne. Poszczególne taśmy przeznaczone są do użytku w trudnych warunkach, niezmiennie zapewniając niezawodną skuteczność. Sprawdź pełną ofertę i wybierz taśmę przemysłową, która sprosta Twoim oczekiwaniom.

Taśmy przemysłowe do zastosowań profesjonalnych i nie tylko

Potrzebujesz taśmy ostrzegawczej, a może antypoślizgowej? Oferujemy taśmy przemysłowe do profesjonalnych zastosowań, między innymi:

  • taśmy montażowe do listew samochodowych,
  • taśmy do izolowania połączeń kablowych,
  • taśmy ostrzegawcze jedno- i dwukolorowe,
  • taśmy antypoślizgowe,
  • taśmy maskujące,
  • taśmy do folii dachowych,
  • taśmy do łączenia otulin w instalacjach klimatyzacyjnych i wentylacyjnych.

Oferowane taśmy klejące zapewniają możliwość wykonywania precyzyjnych i trwałych połączeń oraz przygotowywania profesjonalnych oznakowań. Niezawodna wytrzymałość, przyczepność czy odporność na wilgoć sprawiają, że taśmy przemysłowe mają szerokie zastosowanie między innymi w przemyśle, motoryzacji, elektryce, w pracach montażowych, naprawczych. Wybierane są zarówno przez specjalistów, jak i przez majsterkowiczów do użytku domowego.

Jaką taśmę klejącą wybrać?

Zapewniamy szeroki wybór taśm przemysłowych. Zastanawiasz się, która z nich sprawdzi się najlepiej do danego zastosowania? Skontaktuj się z nami, pomożemy Ci wybrać taśmę klejącą w pełni przystosowaną do indywidualnych potrzeb. Odpowiednio dobrana taśma to gwarancja niezawodnej trwałości.
 

close

Lista życzeń