Filtr (5 produktów)

Cena

510,00 zł - 945,00 zł
Promocje (104 produktów)

Cena

0,00 zł - 2 070,00 zł

Producent

Główna

Główna

Zadajniki i kalibratory

Ilość produktów: 5

Wyświetlanie 1-5 z 5 elementów
Kalibratory Przemysłowe, Temperatury. Zadajniki Prądowe • Sklep Elektryczny dla Automatyka | Hurtownia Elektryczna Online - ABC ELEKTRO

Zadajniki i kalibratory to urządzenia, które pozwalają na szybką symulację sygnałów napięciowych, prądowych lub termoparowych wykorzystywanych w automatyce przemysłowej. Są przenośnymi źródłami napięcia i prądu stałego, napięć termoelektrycznych oraz impulsów — częstotliwości. Służą na przykład do testowania elementów automatyki poprzez ich uruchamianie z wejściami napięciowymi lub prądowymi. Nasz sklep elektryczny oferuje kalibratory i zadajniki znanych uznanych producentów, takich jak APAR czy TEGAM.

Zadajniki i kalibratory w ofercie sklepu ABCelektro

Zadajniki to urządzenia przydatne w pracy każdego inżyniera, konstruktora, programatora, serwisanta, jak również producenta różnych urządzeń zaliczanych do automatyki przemysłowej. Emitowane przez nie sygnały są wykorzystywane do sterowania urządzeniami i systemami automatyki. Można wśród nich wyróżnić między innymi:

  • zadajnik sygnału analogowego, służący np. do testowania obwodów, a także falowników, silników czy sterowników,

  • zadajnik temperatury,

  • zadajniki kodu,

  • zadajniki prądowe.

Zadajniki mogą służyć zarówno do profesjonalnych zastosowań, jak i podczas pracy w warsztatach.

Kalibratory przemysłowe marki TEGAM, które są w naszej ofercie, służą do symulacji i pomiarów różnego rodzaju termopar. To wysokiej klasy kalibratory temperatury, które wyróżniają się: ergonomiczną konstrukcją, łatwością obsługi, możliwością wyboru skali temperatury (°F lub °C), zasilaniem przy pomocy baterii, które wystarcza nawet na 500 godzin pracy oraz najlepszą, laboratoryjną klasą dokładności pomiarów.

Kalibratory są stosowane, gdy zachodzi potrzeba kontroli temperatury otoczenia albo procesów przemysłowych. W przemyśle służą między innymi do:

  • testowania piekarników i zamrażarek,

  • kontroli temperatury systemów wentylacyjnych, chłodzących czy klimatyzacji,

  • testowania oleju oraz płynów chłodzących silniki samochodowe,

  • badań temperatury w przemyśle spożywczym, związanych z produkcją żywności.

Oferta naszego sklepu obejmuje również wiele innych urządzeń służących do pomiarów i kontroli, np. termometry bimetaliczne, urządzenia, dzięki którym możliwa jest kontrola temperatury w szafach, Więcej z nich można znaleźć w zakładce — temperatura. Zachęcamy do zapoznania się z całością naszego asortymentu!

close

Lista życzeń