Sygnalizatory optyczno-akustyczne (213 produktów)

Cena

120,00 zł - 12 900,00 zł

Producent

Rodzaj sygnalizatora

Rodzaj napięcia

Rodzaj napięcia

Napięcie pracy dla AC 50 Hz [V]

Napięcie pracy dla AC 60 Hz [V]

Napięcie pracy dla DC [V]

Napięcie zasilania 12 V

Napięcie zasilania 24 V

Napięcie zasilania 48 V

Napięcie zasilania 115 V

Napięcie zasilania 230 V

Zawiera źródło światła

Źródło światła

Źródło światła

Kolor światła

Głośność [dB]

Główna

Główna

Sygnalizatory optyczno-akustyczne

Ilość produktów: 213

Wyświetlanie 1-24 z 213 elementów
Sygnalizacja Przemysłowa akustyczna i sygnalizatory optyczno akustyczne - ABC ELEKTRO • Sklep Elektryczny dla Automatyka | Hurtownia Elektryczna Online - ABC ELEKTRO

Sygnalizacja optyczno-akustyczna stanowi skuteczny sposób na kontrolę przebiegu procesów, pracy maszyn, tworzenie systemów alarmowych czy systemów sygnalizujących pożar. Tego typu sygnalizatory optyczno-akustyczne stanowią połączenie funkcjonalności sygnalizacji świetlnej z akustyczną, dając optymalne efekty ostrzegawcze. W ofercie ABCelektro dostępna jest sygnalizacja przemysłowa optyczno-akustyczna zróżnicowana pod kątem parametrów, takich jak na przykład natężenie dźwięku czy intensywność, rodzaj i kolor światła. Dzięki temu z łatwością znajdziesz rozwiązania optymalnie przystosowane do potrzeb. 

Szeroka funkcjonalność sygnalizacji optyczno-akustycznej

Sygnalizacja kombinowana, czyli sygnalizacja optyczno-akustyczna, kryje w jednej obudowie zalety obu grup produktów - emituje zarówno wysokiej jakości dźwięk, jak i sygnał świetlny. Sygnalizatory optyczno-akustyczne cechują się równie wysokim natężeniem emitowanych sygnałów, co urządzenia generujące tylko jeden z nich. Ponadto, akcesoria sygnalizacyjne dostępne w naszej ofercie, w zależności od modelu:

  • posiadają kilka tonów do wyboru,
  • emitują dźwięk o natężeniu nawet do 120 dB,
  • zapewniają możliwość płynnej regulacji sygnału dźwiękowego i jego głośności,
  • emitują wyraźne światło, widoczne z dużej odległości,
  • cechują się żywotnością do ponad 50 000 godzin pracy,
  • umożliwiają niezależne wyzwalanie sygnału optycznego i akustycznego.

Sygnalizacja przemysłowa optyczno-akustyczna zapewnia także niski pobór mocy, cechuje się trwałą konstrukcją oraz wysokim poziomem ochrony IP, dzięki czemu może być wykorzystywana zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków.

Sygnalizatory optyczno-akustyczne - na straży bezpieczeństwa

Sygnalizacja optyczno-akustyczna to niezawodny sposób na wizualne i dźwiękowe informowanie o poszczególnych etapach procesów, trybie pracy maszyn, istniejących usterkach czy stanach zagrożenia. Sprawdza się w wielu gałęziach przemysłu, w firmach, a także w domach prywatnych. Mimo tak dużej funkcjonalności, sygnalizacja przemysłowa optyczno-akustyczna ma niewielkie rozmiary, a jej wygląd nie zaburza estetyki przestrzeni.

Zastanawiasz się, jakie sygnalizatory optyczno-akustyczne wybrać? Skontaktuj się z nami - nasi specjaliści pomogą Ci wybrać niezawodne rozwiązanie, zapewniające optymalną skuteczność przez lata.
 

close

Lista życzeń