Filtr (194 produktów)

Cena

30,00 zł - 25 185,00 zł

Główna

Główna

Moduły IO Ethernet

Ilość produktów: 194

Wyświetlanie 1-24 z 194 elementów
Moduły Ethernet I/O • Sklep Elektryczny dla Automatyka | Hurtownia Elektryczna Online - ABC ELEKTRO

Moduł Ethernet stanowi nowoczesne rozwiązanie z zakresu automatyki i transferu danych w czasie rzeczywistym, obsługując najczęściej stosowane protokoły. Nasz sklep elektryczny to rozbudowany asortyment, w którym znajdują się m.in. komponenty automatyki przemysłowej zapewniające elastyczność pracy. Każdy moduł wejść/wyjść Ethernet z oferty jest wykonany z trwałych materiałów, odpornych na pracę w trudnych warunkach – jest więcej odpowiednio uszczelniony i dobrze radzi sobie z wibracjami i wstrząsami.

Moduł I/O Ethernet – elastyczna transmisja danych

Nowoczesne moduły I/O Ethernet umożliwiają niezawodny transfer danych między poziomem sterowania, a poziomem czujnika bądź elementu wykonawczego. Wykorzystuje się je do rozszerzania istniejących już systemów – sam proces rozszerzenia jest prosty i nie stwarza problemów instalacyjnych. Kontrolno-pomiarowe moduły z interfejsem sieciowym Ethernet są przeznaczone do przemysłowych zastosowań. Proponowane przez nas produkty sprawdzą się w systemach automatyki oraz rozwiązaniach IoT, które wymagają transferu danych przez internet lub lub dostępu do nich za pośrednictwem telefonu (np. automatyka domowa).

Dlaczego warto zamówić moduł Ethernet w ABCelektro?

Jako sklep internetowy specjalizujemy się w sprzedaży elementów automatyki przemysłowej takich jak moduły ethernetowe. Od lat dostarczamy produkty firmom produkcyjnym, a także zajmującym się utrzymaniem ruchu, czy automatyką właśnie. ABCelektro to wybór najlepszych producentów, dzięki czemu klienci mają pewność, że zamówiony moduł I/O Ethernet spełni ich oczekiwania w zakresie jakości. Jednocześnie jako sklep online stawiamy na konkurencyjne ceny. Jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi klientami, dzięki czemu mogą się spodziewać szybkiej odpowiedzi na pytanie, który moduł wejść/wyjść Ethernet zamówić.

W naszej ofercie urządzeń komunikacyjnych posiadamy również: bramki sieciowe, konwertery sygnałów, routery i więcej.

close

Lista życzeń