Kategorie
Producenci
Katalogi
Promocje
Blog
Współpraca B2B
O nas
Filtry
Cena
0
0
-
Dostępność
Producent
Seria
Do układów bezpieczeństwa
Rodzaj napięcia zasilającego
Możliwość montażu na szynie
Połączenie magistrali możliwe przez oddzielny łącznik
Akcesoria systemowe
Wyposażenie eksploatacyjne (Ex ia)
Wyposażenie eksploatacyjne (Ex ib)
Stopień ochrony (IP)
Możliwy montaż panelowy
Możliwy montaż stelażowy (rack)
Montaż ścienny / montaż bezpośredni
IO link master
Z separacją galwaniczną
Pomiar częstotliwości
Liczba złączy sprzętowych Industrial Ethernet
Liczba złączy sprzętowych RS-232
Liczba złączy sprzętowych RS-422
Liczba złączy sprzętowych RS-485
Liczba złączy sprzętowych szeregowych TTY
Liczba złączy sprzętowych równoległych
Liczba złączy sprzętowych innych
Z interfejsem optycznym
Obsługa protokołu TCP/IP
Obsługa protokołu Modbus
Liczba funkcji
Liczba złączy PROFINET
Liczba interfejsów sprzętowych bezprzewodowych
Blok funkcyjny automatycznego kasowania
Blok funkcyjny instalacji bezdotykowej ochrony bezpieczeństwa pracy
Blok funkcyjny wyboru trybu pracy
Kategoria:

Bramki Sieciowe

Bramki sieciowe
Znaleziono
42
/ 3
Znaleziono
42
/ 3

Bramki sieciowe

Firmy, które chcą uniknąć problemów komunikacyjnych w przemyśle, muszą inwestować w sprawdzone urządzenia komunikacyjne takie, jak bramki sieciowe Phoenix Contact czy Pepperl+Fuchs. Są to producenci, którzy specjalizują się w rozwiązaniach ułatwiających tworzenie spójnej infrastruktury sieciowej, a więc doskonale znają problemy, z jakimi się zmagasz. Z tego też względu w ofercie naszego sklepu znajdują się również bezprzewodowe bramki sieciowe, które nadają się do współpracy z obiektami poruszającymi się lub znajdującymi się w trudno dostępnych lokalizacjach.

Dlaczego warto zamówić bramki sieciowe w ABCelektro?

Od początku istnienia stawiamy jako sklep elektryczny na wysoką jakość produktów w asortymencie. Dzięki temu nasi klienci oszczędzają czas – nie muszą weryfikować wiarygodności poszczególnych producentów, a zamiast tego mogą skupić się na wyborze konkretnych modeli. Wiedzą, że interfejsy danych dostępne w ABCelektro to urządzenia renomowanych producentów, które są w stanie zwiększyć dostępność oraz wydajność maszyn.

Dbamy również o szybką, terminową dostawę i proponujemy klientom atrakcyjne warunki płatności za bramki sieciowe czy instalacje elektryczne – sami doskonale wiemy, na czym polega i z czym wiąże się prowadzenie firmy. Choć profesjonalna obsługa powinna być standardem w każdym sklepie, to jednak nadal jest w tej kwestii wiele do zrobienia. My szanujemy czas klientów, dzięki czemu mogą się skupić na realizacji innych zadań.

Szeroki wybór interfejsów danych

Interfejsy danych są standardowym rozwiązaniem stosowanym na całym świecie – umożliwiają prostą i elastyczną komunikację między urządzeniem obiektowym a sterownikiem. Bramki sieciowe Phoenix Contact mają konstrukcję modułową, która pozwala bez problemu rozbudować system w przyszłości. W ofercie ABCelektro znajdują się również interfejsy danych Pepperl+Fuchs – urządzenia o długiej żywotności wykonane z wysokiej klasy stali nierdzewnej. W przypadku problemów z doborem bramki sieciowej do zastosowania, prosimy o kontakt. Dzięki temu zaoszczędzisz czas potrzebny na znalezienie odpowiedniego produktu.