Główna

Główna

Akcesoria do sterowników PLC

Ilość produktów: 52

Wyświetlanie 1-24 z 52 elementów
Akcesoria do Sterowników PLC • Sklep Elektryczny dla Automatyka | Hurtownia Elektryczna Online - ABC ELEKTRO

Akcesoria do sterowników programowalnych PLC to cała gama urządzeń, dzięki którym zyskują one optymalną wydajność. Dobór właściwego rodzaju osprzętu zależy od typu używanego sterownika. Sklep elektryczny ABCelektro oferuje duży wybór produktów tego rodzaju od znanego producenta elektrotechniki i rozwiązań dla automatyki przemysłowej — niemieckiej firmy Phoenix Contact GmbH & Co. KG.

Akcesoria do sterowników PLC — rodzaje

Sterowniki PLC, czyli programowalne sterowniki logiczne (Programmable Logic Controller) to uniwersalne urządzenia mikroprocesorowe do automatycznego sterowania pracą maszyn lub urządzeń. Mogą być wykorzystywane w mniej lub bardziej zaawansowanych aplikacjach, gdzie ich praca przebiega według wgranego do pamięci algorytmu. Dzięki możliwościom, jakie daje komunikacja sieciowa, mogą zarządzać lub współpracować z większą ilością podzespołów i urządzeń pracujących w sieci.

Aby mogły właściwie pracować, potrzebne są im wysokiej jakości akcesoria, które oferujemy w naszym sklepie. Znajdują się tu m.in.:

  • przekaźniki bezpieczeństwa do sterowników PLC,
  • przyłącza systemowe do sterowników PLC,
  • moduły wejściowe do sterowników PLC,
  • moduły wyjściowe do sterowników PLC,
  • moduły uniwersalne do sterowników PLC.
  • moduły pamięci,
  • a także zestawy PLC z podstawowym modułem logiki i złączkami przekaźnikowymi z połączeniem Push-in.

Wysokiej jakości akcesoria do sterowników PLC w ofercie ABCelektro

Akcesoria do sterowników PLC z naszej oferty spełniają wymagane europejskie normy bezpieczeństwa. Nadają się do zastosowania zarówno w automatyce przemysłowej, jak i domowej. Ich wykonanie z wysokiej jakości materiałów i konstrukcja obudowy gwarantuje długie i bezpieczne użytkowanie.

Akcesoria do sterowników PLC wspomagające pracę urządzeń charakteryzuje duża odporność na działanie czynników zewnętrznych i wytrzymałość podczas pracy. We właściwym doborze osprzętu naszym klientom pomaga wykwalifikowany personel sklepu.

W naszej ofercie dostępne są też same sterowniki PLC, które można obejrzeć pod linkami: sterowniki PLC i przekaźniki programowalne oraz sterowniki PLC urządzenia. Mamy też różne rozłączniki, przełączniki i łączniki do sterowania pracą maszyn i urządzeń. Zapraszamy!

close

Lista życzeń