Kategorie
Producenci
Katalogi
Promocje
Blog
Współpraca B2B
O nas
Filtry
Cena
0
0
-
Dostępność
Producent
Liczba złączy sprzętowych Industrial Ethernet
Liczba złączy sprzętowych RS-232
Liczba złączy sprzętowych RS-422
Liczba złączy sprzętowych RS-485
Liczba złączy sprzętowych równoległych
Liczba złączy sprzętowych innych
Możliwość montażu na szynie
Liczba złączy PROFINET
Liczba interfejsów sprzętowych bezprzewodowych
Możliwy montaż panelowy
Montaż ścienny / montaż bezpośredni
Liczba wejść cyfrowych
Liczba wyjść cyfrowych
Do układów bezpieczeństwa
Stopień ochrony (IP)
Możliwy montaż stelażowy (rack)
Poziom bezpieczeństwa SIL zgodnie z IEC 61508
Akcesoria systemowe
Obsługa protokołu INTERBUS
Obsługa protokołu PROFINET IO
Obsługa protokołu LON
Obsługa protokołu TCP/IP
Obsługa protokołu ASI
Obsługa protokołu PROFIBUS
Obsługa protokołu CAN
Obsługa protokołu KNX
Obsługa protokołu Modbus
Obsługa protokołu Data-Highway
Obsługa protokołu DeviceNet
Obsługa protokołu SUCONET
Kategoria:

Sterowniki PLC i przekaźniki programowalne

Sterowniki PLC i przekaźniki programowalne
Znaleziono
148
/ 10
Znaleziono
148
/ 10

Sterowniki PLC i przekaźniki programowalne

W tej kategorii znajdują się sterowniki PLC i przekaźniki programowalne będące powszechnie stosowanymi urządzeniami w automatyce, a dokładniej w sterowaniu pracą maszyn i urządzeń. Są to produkty cenionych w branży producentów takich jak Pepperl+Fuchs i Phoenix Contact GmbH & Co. KG, co daje naszym klientom pewność, że oferta ABCelektro jest dostosowana do potrzeb polskich przedsiębiorstw. Zarówno sterowniki PLC, jak i przekaźniki programowalne dostępne w asortymencie różnią się parametrami, a obsługa sklepu zapewnia profesjonalne doradztwo przy wyborze odpowiedniego urządzenia.

Co to jest sterownik PLC?

PLC, czyli Programmable Logic Controller, to programowalne sterowniki logiczne. Sterowniki przemysłowe różnią się od innych sterowników tym, że posiadają wejścia i wyjścia – zależność między nimi można dość dowolnie zaprogramować. Urządzenia te stosuje się tam, gdzie konieczne jest sterowanie specjalistyczną maszyną, a algorytm musi być precyzyjnie dopasowany do danego rozwiązania. Ze względu na sposób działania sterowników PLC umożliwiają one kontrolę i nadzór nad urządzeniami automatyki przemysłowej – pozwalają bowiem na wielokrotną zmianę algorytmu.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, jako sklep elektryczny zapewniamy pomoc przy wyborze sterowników logicznych, także biorąc pod uwagę ich cenę.

Czym są przekaźniki programowalne?

Przekaźnik programowalny, znany również jako przekaźnik inteligentny lub logiczny, to uniwersalne urządzenie wykorzystywane do sterowania aplikacjami automatyki przemysłowej i elektrotechniki. Jeszcze do niedawna przekaźniki programowalne traktowano jako prostsze rozwiązanie niż sterowniki PLC, ale pod względem funkcjonalności sytuacja uległa zmianie i granica między jednym a drugim produktem jest dużo cieńsza. To właśnie dlatego w naszym sklepie internetowym są dostępne oba urządzenia, a my pomagamy naszym klientom podjąć decyzje, które urządzenie będzie lepiej się sprawdzać w danym projekcie.