Kategorie
Producenci
Katalogi
Promocje
Blog
Współpraca B2B
O nas
Filtry
Cena
0
0
-
Dostępność
Status
Producent
Seria
Rodzaj napięcia
Liczba wejść cyfrowych
Liczba wyjść cyfrowych
Liczba wejść analogowych
Liczba wyjść analogowych
Liczba złączy sprzętowych Industrial Ethernet
Liczba złączy sprzętowych RS-232
Liczba złączy sprzętowych RS-422
Liczba złączy sprzętowych RS-485
Liczba złączy sprzętowych równoległych
Liczba złączy sprzętowych innych
Redundancja
Możliwość montażu na szynie
Rodzaj działania
Liczba złączy PROFINET
Liczba interfejsów sprzętowych bezprzewodowych
Możliwy montaż panelowy
Możliwy montaż stelażowy (rack)
Montaż ścienny / montaż bezpośredni
Do układów bezpieczeństwa
Model
Z wyświetlaczem
Rodzaj napięcia zasilającego
Możliwe rozszerzenie pamięci programu
Akcesoria systemowe
Stopień ochrony (IP)
Poziom bezpieczeństwa SIL zgodnie z IEC 61508
Obsługa protokołu INTERBUS
Obsługa protokołu PROFINET IO
Wielkość pamięci [kByte]
Kategoria:

Sterowniki PLC - urządzenia

Znaleziono
96
/ 7
Znaleziono
96
/ 7

Sterowniki PLC - urządzenia

Profesjonalne urządzenia PLC umożliwiają zarządzanie pracą maszyn, urządzeń oraz procesów produkcyjnych – są wykorzystywane nie tylko w przemyśle, ale także w automatyce domowej. Jako sklep elektryczny oferujemy wyłącznie sprawdzone pod kątem jakości urządzenia i sterowniki PLC, które można przystosować do określonych wymagań i aplikacji. Nadal stanowią one podstawę technologii sterowania układami automatyki, dlatego często jest to pierwszy wybór naszych klientów. W przypadku wątpliwości, które urządzenia PLC wybrać, zapewniamy wsparcie i fachowe doradztwo.

Urządzenia PLC – podstawowe elementy każdego systemu automatyki

Sterowniki PLC sprawdzają się w obsłudze małych i średnich systemów, które wymagają prostego, a przede wszystkim szybkiego sterowania. Znajdują zastosowanie w kontroli, sterowaniu i nadzorowaniu urządzeń automatyki przemysłowej, dzięki uniwersalnej konstrukcji. Kompaktowe sterowniki PLC posiadają zintegrowane funkcje, do których należą sterowanie pozycjonowaniem, sterowanie analogowe oraz komunikacja sieciowa. Urządzenia PLC są więc nierozerwalnie związane z nowoczesną automatyką przemysłową – stanowią kręgosłup systemu, dlatego też są dostępne w różnych rozmiarach i kształtach.

Zastosowanie współczesnych urządzeń PLC

Kontrolery PLC są stale rozwijane, co powoduje wzrost ich wydajności – dobrze współpracują z systemami serwonapędowymi, w których codziennością są szybkość i precyzja działania. Urządzenia sieciowe PLC sprawdzą się więc w aplikacjach, w których wymagana jest precyzyjna obsługa ruchu. Wówczas można zastosować prosty system bezpieczeństwa maszynowego, który uzupełni architekturę. Urządzenia PLC dostępne w naszym sklepie internetowym są przeznaczone do pracy w środowisku przemysłowym i odpowiadają za sterowanie dyskretne/sekwencyjne. Są kompatybilne ze standardowymi protokołami i językami programowania, a zapotrzebowanie na nie nadal jest ogromne. Cena za urządzenie PLC zależy od jego parametrów – szczegółowe informacje na temat każdego z produktów są dostępne na naszej stronie internetowej.