Softstarty (13 produktów)

Cena

60,00 zł - 10 965,00 zł

Producent

Szerokość [mm]

Wysokość [mm]

Liczba faz

Napięcie rozruchu [%]

Czas rozruchu [s]

Promocje (104 produktów)

Cena

0,00 zł - 2 070,00 zł

Producent

Główna

Główna

Softstarty

Ilość produktów: 13

Wyświetlanie 1-13 z 13 elementów
Soft Starty do Lamp FF

Soft Start (lub softstart) to urządzenie, które ułatwia odpowiedni rozruch silnikom elektrycznym. Układ łagodnego rozruchu ogranicza udar prądowy w czasie włączania urządzenia elektrycznego, co znacznie wpływa na oszczędność energii. Softstart zapewnia prawidłowe funkcjonowanie sprzętów podłączonych do prądu oraz mniejsze zużycie silników, co przedłuża żywotność urządzeń. Schemat Soft Start jest bardzo prosty – stopniowo podnosi napięcie od początkowej do pełnej wartości. 
Nasz sklep elektryczny posiada modele soft start doświadczonej i znanej na rynku europejskim marki F&F w konkurencyjnych cenach. Wśród nich znajduje się softstarter do lamp dostępny w różnych wariantach. Polecamy pozostałą aparaturę elektryczną, która ułatwi zarządzanie energią. Oferujemy kompletną elektronikę potrzebną do montażu.

Co cechuje urządzenia softstart?

Urządzenia softstart pozwalają niwelować naprężenia elektryczne i mechaniczne, jakie powstają podczas uruchamiania silnika. To właśnie w ten sposób zapobiegają awariom, a także zbyt szybkiemu zużywaniu się części mechanicznych silnika. Soft Start, dzięki specyfice działania zapewnia płynny, łagodny rozruch różnego rodzaju silników. W naszej ofercie dostępne są softstartery przeznaczone do instalacji w silnikach trójfazowych. Sposród oferowanych rozwiązań możesz wybrać softstarter o mocy m.in. 11kw,  15kW, 22kW.

Soft Start to urządzenia w atrakcyjnej cenie, które nie tylko stanowią skuteczne zabezpieczenie silnika, ale także umożliwiają szybki i łatwy montaż oraz cechują się niedużymi gabarytami i wagą. Dzięki temu możliwy jest ich montaż nawet tam, gdzie miejsca nie ma zbyt wiele. Urządzenia typu softstart cechuje także możliwość szerokiego zastosowania, m.in. w elektronarzędziach, wentylatorach, pompach o różnej mocy.

Więcej informacji o specyfikacji oraz zasadach działania Soft Start znajduje się w dokładnych opisach produktu. Poznaj specyfikę urządzeń i wybierz rozwiązanie dla siebie.

Sprawdź także układy rozruchowe gwiazda-trójkąt, falowniki i hybrydowe rozruszniki silnika.

close

Lista życzeń