Promocje (104 produktów)

Cena

0,00 zł - 2 070,00 zł

Producent

Główna

Główna

Elektrorygle - ABC ELEKTRO • Sklep Elektryczny dla Automatyka | Hurtownia Elektryczna Online - ABC ELEKTRO

Jeśli stawiasz na optymalne zabezpieczenie drzwi, postaw na elektrorygle. To nowoczesne, zasilane prądem elektrozamki, stosowane w systemach kontroli dostępu o podwyższonym poziomie bezpieczeństwa. Dzięki swojej niezawodności i wysokiej wytrzymałości wysuwanego trzpienia, pozwalają zminimalizować ryzyko dostania się niepowołanych osób do danych pomieszczeń. W ofercie naszego sklepu dostępny jest rygiel elektromagnetyczny o różnej długości suwu, z trzpieniem wsuniętym w korpus rygla lub w skrzydło drzwi.

Elektrorygle - optymalna wytrzymałość dla pewnego zabezpieczenia

Elektrorygiel posiada element ryglujący w postaci wysuwanego trzpienia. Trzpień cechuje wysoka odporność na przecinanie oraz uszkodzenia mechaniczne, które mogłyby prowadzić do naruszenia systemu zabezpieczenia. Doskonałe parametry tego typu akcesoriów sprawiają, że rygiel elektromagnetyczny przystosowany jest do eksploatacji zarówno we wnętrzach, jak i w niesprzyjających warunkach środowiskowych, jak niskie temperatury czy wilgoć. 

Jak działa rygiel elektromagnetyczny?

Elektrorygle stanowią blokadę drzwi pozostających w pozycji zamkniętej. Podczas gdy do rygla nie dopływa prąd, trzpień jest wsunięty w korpus lub w drzwi, w zależności od modelu. W momencie, kiedy system kontroli dostępu emituje sygnał otwarcia blokady, rygiel elektromagnetyczny zostaje odblokowany automatycznie, a to pozwala na otwarcie drzwi.

Jaki elektrorygiel wybrać?

Oferowane elektrorygle stanowią skuteczne rozwiązanie dla ochrony mienia prywatnego oraz zabezpieczenia dostępu do obiektów prywatnych. Każdy model to gwarancja wysokiej bezawaryjności i możliwości długotrwałej eksploatacji. Zastanawiasz się, który rygiel elektromagnetyczny wybrać? Skontaktuj się z nami, pomożemy Ci wybrać rozwiązania przystosowane do indywidualnych potrzeb.

close

Lista życzeń