Główna

Główna

Mierniki laboratoryjne

Jest 1 produkt.

Wyświetlanie 1-1 z 1 elementów
Mierniki Laboratoryjne • Sklep Elektryczny dla Automatyka | Hurtownia Elektryczna Online - ABC ELEKTRO

Mierniki laboratoryjne to urządzenia przeznaczone do pracy we wszelkiego typu laboratoriach, np. uczelnianych, służące do dokładnych pomiarów wielkości elektrycznych lub nieelektrycznych. Ze względu na specyfikę i duże znaczenie wykonywanych tam pomiarów, miernik laboratoryjny musi cechować się dokładnością i stabilnością wskazań przez cały czas pracy, wysoką rozdzielczością, niezawodnością,ergonomią pracy, a także solidną budową. Wszystkie te warunki spełniają mierniki prądu oferowane przez sklep internetowy ABCelektro.

Mierniki laboratoryjne specjalistyczne przyrządy pomiarowe

Przy wyborze mierników laboratoryjnych brane są pod uwagę specyfikacja techniczna oraz funkcjonalność w perspektywie wielu lat. W naszym sklepie znajduje się kilka rodzajów tych przyrządów, m.in.:

  • megaomomierz – do badania rezystancji izolacji, potrzebny do oceny wydajności kabla lub całego okablowania. Wprowadzając wysokie napięcie do sprawdzanego obwodu, mierzy przepływający przez niego prąd, a następnie wyświetla wyniki;
  • miliomomierz, czyli omomierz do małych pomiarów rezystancji, np. w przełącznikach, złączach kablowych czy przekaźnikowych;
  • mikroomomierz– przyrząd do pomiarów małych rezystancji podobnie jak miliomomierz;
  • analizator mocy – do precyzyjnego pomiaru zużycia lub generowania mocy przez badane urządzenie, obwód czy podsystem.

Mierniki laboratoryjne z naszej oferty pochodzą od specjalizujących się w urządzeniach pomiarowych firm TEGAM i Boonton. Nasz sklep elektryczny posiada bogaty asortyment z zakresu instalacji elektrycznych i miernictwa pomiarowego.

close

Lista życzeń