Filtr (71 produktów)

Cena

495,00 zł - 9 195,00 zł
Promocje (104 produktów)

Cena

0,00 zł - 2 070,00 zł

Producent

Główna

Główna

Oprogramowanie

Ilość produktów: 71

Wyświetlanie 1-24 z 71 elementów
Oprogramowanie, Programy Do Projektowania i Wydruku Etykiet • Sklep Elektryczny dla Automatyka | Hurtownia Elektryczna Online - ABC ELEKTRO

Program do projektowania etykiet, który proponujemy w tej kategorii, jest przeznaczony dla drukarek marki BRADY. Te praktyczne przenośne urządzenia mogą służyć do wydruku kodów kreskowych, cen czy innych naklejek wykorzystywanych do systemów oznaczeń. Są powszechnie wykorzystywane w handlu, przemyśle oraz produkcji. Jednak do tak szerokiego zastosowania, potrzebny jest program do tworzenia etykiet, który oferuje nasz sklep elektryczny.

Program do projektowania etykiet CodeSoft

Projektowanie etykiet nie byłoby możliwe bez użycia odpowiedniego oprogramowania. Drukarki etykiet marki BRADY współpracują z dedykowanym do nich programem CodeSoft. Ma on wiele opcji generowania kodów kreskowych oraz kodów dwuwymiarowych. Ten program do wydruku etykiet współpracuje z programami graficznymi i obsługuje wiele formatów baz danych. System do projektowania etykiet ma wiele rodzajów kreatorów, które pozwalają użytkownikom na proste i szybkie tworzenie naklejek i dokumentów, nawet z zaawansowanymi funkcjami i obiektami.

Oprogramowanie do projektowania etykiet CodeSoft dostępne jest w różnych wersjach, różniących się poziomem zaawansowania:

  • Codesoft Lite — program podstawowy, który posiada narzędzia do projektowania etykiet oraz możliwość podłączenie do baz danych. W bazowej licencji jest on przewidziany na jedną drukarkę termotransferową,
  • Codesoft Pro — program wyższej klasy, wyposażony w narzędzia do projektowania etykiet, podłączenie do baz danych, a także podstawowy interpretator komend ActiveX-Basic. Licencja bazowa obejmuje jedną do trzech drukarek termotransferowych oraz jedną systemową,
  • Codesoft Enterprise RFID — program klasy premium, zawierający zaawansowane narzędzia do projektowania oraz narzędzia integracyjne. Jego licencja bazowa nie ma ograniczeń w ilości obsługiwanych drukarek,
  • Codesoft Runtime — wersja oprogramowania przeznaczona głównie do zastosowania na liniach produkcyjnych. Nie daje możliwości edycji etykiety. Dostępny jest zarówno w wersjach jednostanowiskowych, jak i wielostanowiskowych.

Program do projektowania CodeSoft jest kompatybilny z popularnym systemem operacyjnym Windows w wersjach: 7, Vista, XP, 2008 Server oraz 2003 Server, Network lub Terminal Server.

Oprócz oprogramowania do projektowania i druku etykiet nasz internetowy sklep elektryczny oferuje też taśmy, etykiety, kalki do drukarek oraz inne niezbędne akcesoria do ich eksploatacji. Zapraszamy do zapoznania się z całością tego asortymentu.

close

Lista życzeń