Węże techniczne (1388 produktów)

Cena

0,00 zł - 7 590,00 zł

Producent

Materiał

Kolor

Średnica nominalna [mm]

Średnica wewnętrzna [mm]

Średnica zewnętrzna [mm]

Długość odcinka [m]

Wytrzymałość/udźwig [N]

Główna

Główna

Węże techniczne

Ilość produktów: 1388

Wyświetlanie 1-24 z 1388 elementów
Węże do Przemysłu Drzewnego, Odciągu Trocin - Ssawne, Tłoczne - Cena - ABC ELEKTRO • Sklep Elektryczny dla Automatyka | Hurtownia Elektryczna Online - ABC ELEKTRO

Dla zapewnienia optymalnych warunków pracy w przemyśle drzewnym niezbędne są węże do odciągu trocin. Dostępne w ofercie ABCelektro węże ssawne cechuje niezawodna wytrzymałość, elastyczność, trudno zapalny charakter, odporność na działanie różnorodnych środków jak m.in. oleje, benzyna, chemikalia i przede wszystkim na działanie agresywnych gatunków drewna czy środków konserwujących. Węże do przemysłu drzewnego dostępne są w wielu wariantach - od wykonania lekkiego, po ciężkie, o różnej długości oraz średnicy. Oferujemy węże tłoczne renomowanej marki Norres, służące przez długi czas swoją funkcjonalnością.

Jak można wykorzystać węże do przemysłu drzewnego?

Węże do odciągu trocin przystosowane są do pracy w wymagających warunkach. Ich konstrukcja umożliwia jednocześnie efektywną, różnorodną i bezpieczną pracę. Węże do przemysłu drzewnego:

  • znajdują zastosowanie m.in. w urządzeniach odciągowych, odpylających, filtrujących, 
  • wykorzystywane w wyciągach i odciągach pyłu drzewnego transportują pył drzewny oraz wióry drzewne,
  • współpracują z maszynami CNC, piłami do płyt, szlifierkami parkietowymi,
  • mogą być wykorzystywane nie tylko w tartakach, ale i w strefach zagrożonych wybuchem.

Dostępne w naszym asortymencie węże ssawno-tłoczne są wysokoelastyczne i ściśliwe, odporne na ścieranie oraz spełniają wymogi bezpieczeństwa. Przeznaczone są do pracy w temperaturach od -40°C do 125°C. Dzięki szerokiej funkcjonalności i niezawodnym parametrom technicznym każdy wąż do odciągu trocin to produkt najwyższej jakości.

Węże do odciągu trocin - dla wygodnej i efektywnej pracy

Zapewniamy dostęp do szerokiej oferty węży do odciągu trocin w konkurencyjnych cenach. Jeśli zastanawiasz się, jaki wąż odciągowy do trocin wybrać, skontaktuj się z nami - zapewniamy profesjonalne wsparcie techniczne.
 

close

Lista życzeń