Promocje (104 produktów)

Cena

0,00 zł - 2 070,00 zł

Producent

Główna

Główna

Zasilacze Impulsowe na Szynę DIN - MEAN WELL - Dobra Cena - Opinie - ABC ELEKTRO • Sklep Elektryczny dla Automatyka | Hurtownia Elektryczna Online - ABC ELEKTRO

Oferta naszego sklepu online jest bardzo różnorodna. Znajdują się w niej zasilacze buforowe ADEL SYSTEM 12V/6A, 12V/10A, 24V/5A i nie tylko. Jeśli nie wiesz, jaki zasilacz będzie najlepszy do Twojej aplikacji, zachęcamy do kontaktu. Specjaliści sklepu internetowego ABCelektro.pl pomogą Tobie wybrać odpowiednie rozwiązanie, dostosowane do Twoich wymagań oraz oczekiwań.

Sprawdź również:

Polecamy niezawodne i wydajne zasilacze buforowe ADEL SYSTEM w konkurencyjnych cenach. Zasilacze buforowe-ładowarki tej renomowanej włoskiej marki to nowoczesne produkty, które łączą w sobie funkcjonalność trzech urządzeń jednocześnie: zasilacza stabilizowanego, ładowarki akumulatorów oraz systemu awaryjnego zasilania. Zapewniają ciągłe zasilanie danego urządzenia, nawet w przypadku zaniku zasilania podstawowego. W razie zaniku zasilania podstawowego następuje błyskawiczne przełączenie na zasilanie akumulatorowe. Oznacza to, że energia pobierana jest z akumulatora.

close

Lista życzeń