Filtry przeciwzakłóceniowe (255 produktów)

Cena

0,00 zł - 21 435,00 zł

Producent

Napięcie zasilania AC [V]

Prąd [A]

Moc [kW]

Sposób montażu

Pojemność [nF]

Wykonanie

Promocje (104 produktów)

Cena

0,00 zł - 2 070,00 zł

Producent

Główna

Główna

Filtry przeciwzakłóceniowe

Ilość produktów: 255

Wyświetlanie 1-24 z 255 elementów
Filtry Przeciwzakłóceniowe, 3 Fazowe i 1 Fazowe • Sklep Elektryczny dla Automatyka | Hurtownia Elektryczna Online - ABC ELEKTRO

Filtry przeciwzakłóceniowe gwarantują czyste zasilanie, ograniczając wysokoczęstotliwościowe napięcia generowane w przewodach. Ich działanie korzystnie wpływa na urządzenia automatyki i przetwarzania danych, dając rzetelne wyniki pomiarów oraz zapewniając bezpieczeństwo pracy. Hurtownia Elektryczna ABCelektro ma w ofercie wiele filtrów przeciwzakłóceniowych pochodzących od uznanych producentów jak Phoenix Contact GmbH & Co. KG, KBR czy SCHAFFNER.

Filtry przeciwzakłóceniowe – optymalna poprawność pracy urządzeń

Filtry niwelujące zakłócenia są niezbędnym elementem wielu urządzeń elektronicznych i elektrycznych. Nie tylko ochraniają je przed niepożądaną emisją szumów, ale i same są odporne na każdego rodzaju niepożądane oddziaływania. Dzięki różnym sposobom tłumienia zakłóceń znajdują zastosowanie w wielu obszarach.

W ofercie naszego sklepu dostępne są m.in.:

  • filtry przeciwzakłóceniowe 3 i 1 fazowe,
  • filtry przeciwzakłóceniowe do falowników,
  • filtry wyjściowe sinusoidalne,
  • filtry 3 fazowe z przewodem neutralnym,
  • dławiki 3 fazowe sieciowe wejściowe,
  • filtry przepustowe.

Urządzenia te mają uniwersalne kształty obudowy, co umożliwia stosowanie ich zarówno w szafach sterowniczych, jak i na stanowiskach zewnętrznych.

Posiadamy również inne sprzęty zabezpieczające jak: ochronniki przepięć domowe i do fotowoltaiki, ochronniki przepięciowe stosowane w automatyce, elektroniczne wyłączniki zabezpieczające czy termomagnetyczne wyłączniki zabezpieczające. Zapraszamy do kontaktu!

close

Lista życzeń