Główna

Główna

Rozwiązania Elektryczne, Elektroniczne • Sklep Elektryczny dla Automatyka | Hurtownia Elektryczna Online - ABC ELEKTRO

Artykuły elektryczne tworzące instalacje są niezbędnym elementem w każdym budynku. Jednak do prawidłowego działania wszelkich instalacji, czy to przemysłowych, czy do sterowania urządzeniami domowymi potrzebny jest osprzęt elektroinstalacyjny. Sklep elektryczny ABCelektro ma w swojej ofercie szeroki wybór akcesoriów elektrycznych pochodzących od uznanych w branży producentów m.in.: VIMAR, ELTAKO, SERVODAN czy PFANNENBERG.

Akcesoria elektryczne — rodzaje

Instalacje elektryczne muszą być zakończone właściwymi elementami, czyli osprzętem elektrycznym, aby spełniały swoje funkcje. Wśród podstawowych produktów tego rodzaju można wymienić np. gniazdka wtyczkowe, łączniki oświetlenia, gniazda telewizyjne i internetowe czy przyciski do sterowania oświetleniem lub dzwonkiem do drzwi wejściowych.

Ich funkcje użytkowe mogą być łączone z walorami estetycznymi. Podświetlane łączniki ułatwiające znalezienie po zmroku, łączniki oświetlenia ze wbudowanym czujnikiem ruchu czy gniazdka, klawisze i ramki ozdobne w wielu kolorach to już standard w tego typu rozwiązaniach elektrycznych.

Osprzęt elektroinstalacyjny jest wykorzystywany do funkcjonowania automatyki domowej np. w zakresie instalacji grzewczej, oświetleniowej, systemu dystrybucji dźwięku czy sterowania roletami i żaluzjami. Rozwiązania do automatyki budynkowej, do energetyki i pomiarów i do strefy EX to część kompleksowej oferty sklepu internetowego ABCelektro.

Osprzęt elektryczny w ofercie sklepu ABCelektro

W naszym asortymencie dostępne są akcesoria elektryczne wykonane z wysokiej jakości materiałów gwarantujących żywotność. Zakres ich funkcjonalności jest bardzo szeroki. Dostępne są m.in.:

  • ramki ozdobne i montażowe,
  • czujniki ruchu i obecności,
  • czujniki natężenia oświetlenia,
  • sygnalizatory optyczne i optyczno-akustyczne,
  • bateryjne termostaty czasowe,
  • ściemniacze,
  • przyciski roletowe.

Wiele elementów osprzętu elektroinstalacyjnego charakteryzuje się eleganckim designem. Odpowiedni dobór rozwiązań elektrycznych zapewnia bezpieczeństwo i wygodę użytkowania danej instalacji. W razie pytań chętnie pomogą nasi profesjonalni doradcy.

W naszej ofercie znajdą Państwo również urządzenia komunikacyjne dla przemysłu czy różnego rodzaju liczniki. Zapraszamy!

close

Lista życzeń