Elektromobilność (214 produktów)

Cena

0,00 zł - 20 430,00 zł

Model

Rodzaj prądu

Prąd znamionowy [A]

Standard złącza

Główna

Główna

Elektromobilność

Ilość produktów: 214

Wyświetlanie 1-24 z 214 elementów
Elektromobilność, Gniazda, Kable Ładowania • Sklep Elektryczny dla Automatyka | Hurtownia Elektryczna Online - ABC ELEKTRO

Elektromobilność to szerokie zagadnienie związane między innymi z elektryfikacją pojazdów. Dotyczy samochodów osobowych, a także motocykli, hulajnóg czy autobusów. Pojazdy elektryczne stają się coraz popularniejsze, również dzięki rządowemu programowi z dotacjami, w związku z czym powstaje wyzwanie ich efektywnego i bezpiecznego ładowania. Sklep internetowy ABCelektro w ofercie z częściami do samochodów elektrycznych ma kable i gniazda do ładowania od renomowanego producenta komponentów elektrotechniki – Phoenix Contact GmbH Co. KG.

Elektromobilność – gniazda i kable do ładowania

Pojazdy można ładować prądem stałym (DC) lub zmiennym (AC), dlatego gniazda i kable do ładowania samochodu elektrycznego z naszej oferty są dostosowane do obu tych technologii. Prąd zmienny to ten z domowych gniazd, który w celu doładowania baterii samochodu musi zostać przetworzony na stały w specjalnych transformatorach. Ładowanie jego nieprzetworzoną formą trwa wiele godzin. Stacje (konwertery, transformatory) prądu stałego są coraz częściej dostępne m.in. przy autostradachŁadowanie prądem stałym przy pomocy odpowiedniego kabla typu DC-EV trwa zaledwie 30 do 60 minut. Jest bardzo wygodne podczas podróży.

Części do aut elektrycznych są coraz bardziej poszukiwane przez klientów. Odpowiadając na to zapotrzebowanie, przygotowaliśmy propozycje urządzeń wyposażonych w niezbędne parametry. Pomagamy także przy wyborze odpowiedniego typu urządzenia. Nasz sklep elektryczny posiada bogaty asortyment taki jak: instalacje elektryczne, niezbędne narzędzia dla elektryka oraz profesjonalne narzędzia Hellermanntyton.

close

Lista życzeń