Promocje (104 produktów)

Cena

0,00 zł - 2 070,00 zł

Producent

Główna

Główna

Korytka kablowe

Ilość produktów: 87

Wyświetlanie 1-24 z 87 elementów
Korytka Kablowe. Listwy na Kable, Kanały Elektroinstalacyjne • Sklep Elektryczny dla Automatyka | Hurtownia Elektryczna Online - ABC ELEKTRO

Korytka kablowe to powszechnie stosowane rozwiązanie w instalacjach elektrycznych ze względu na wygodę prowadzenia dużej liczby przewodów w jednym ciągu. W ofercie sklepu ABCelektro znajdują się korytka kablowe w kilku wariantach: grubogrzebieniowe, cienkogrzebieniowe, bezhalogenowe, pełne, pełne perforowane, a także siatkowe – idealne do lekkich instalacji, które wymagają szybkiego odprowadzenia ciepła z nagrzewających się przewodów i kabli, oraz jeśli potrzebny jest do nich szybki dostęp. Każda listwa na kable dostępna w naszym sklepie internetowym jest wykonana z wysokiej jakości, trwałych materiałów, które gwarantują długi czas bezpiecznego użytkowania.

Szeroki wybór korytek kablowych

Kanały kablowe umożliwiają stworzenie kompleksowego systemu przeprowadzania oraz zabezpieczania przewodów, dlatego są powszechnie stosowanym rozwiązaniem w przemyśle i nie tylko. Co więcej, korytka kablowe są przystosowane do wielokrotnej wymiany lub przebudowy instalacji. Asortyment naszego sklepu internetowego obejmuje produkty cenionych w branży producentów dostępne w konkurencyjnych cenach. W ofercie znajdują się listwy kablowe:

  • grubogrzebieniowe,
  • cienkogrzebieniowe,
  • bezhalogenowe,
  • pełne,
  • pełne perforowane,
  • siatkowe.

Jako sklep elektryczny zapewniamy również wsparcie przy wyborze najlepszego rozwiązania, co pozwala naszym klientom uniknąć nietrafionego zamówienia. Przy długofalowej współpracy dbamy także o atrakcyjne dla klientów rabaty.

Kanały kablowe – zastosowanie

Bezhalogenowe listwy maskujące kable nadają się do pracy w wymagających warunkach – jeśli dojdzie do pożaru, nie będą szkodliwe dla otoczenia. Siatkowe trasy kablowe świetnie sprawdzają się w instalacjach, w których konieczna jest wentylacja oraz częste czyszczenie i odkurzanie. Grzebieniowe listwy elektroinstalacyjne stosuje się przede wszystkim w przemyśle, a ich dużą zaletą jest prosty montaż i demontaż pokrywy korytka. Rynienki na kable nadają się zarówno do montażu w płaszczyźnie poziomej, jak i pionowej.

Jako profesjonalny sklep internetowy oferujemy trwałe korytka kablowe ze stali nierdzewnej w korzystnych cenach, doradzając naszym klientom, które listwy na kable wybrać.

close

Lista życzeń