Taśmy (832 produktów)

Cena

0,00 zł - 5 145,00 zł

Producent

Typ produktu

Szerokość [mm]

Szerokość [mm]

Długość [m]

Grubość [mm]

Wymiary

Klej

Nośnik

Nośnik

Promocje (104 produktów)

Cena

0,00 zł - 2 070,00 zł

Producent

Główna

Główna

Taśmy dachowe, bitumiczne, butylowe, silikonowe

Ilość produktów: 31

Wyświetlanie 1-24 z 31 elementów
Taśmy Butylowe, Bitumiczne, Silikonowe • Sklep Elektryczny dla Automatyka | Hurtownia Elektryczna Online - ABC ELEKTRO

W tej kategorii oferujemy taśmy butylowe i inne taśmy dachowe uszczelniające, które są odporne na warunki atmosferyczne i na starzenie. Produkty wytworzone na bazie grubej warstwy zmodyfikowanego bitumu nie tracą właściwości uszczelniających ani w niskich, ani w wysokich temperaturach. Nasz sklep elektryczny ma w ofercie taśmy bitumiczne, butylowe i silikonowe znanej marki ASTAT.

Taśmy butylowe, bitumiczne, silikonowe do uszczelniania i napraw

Taśma butylowa uszczelniająca wykonana jest na nośniku z cienkiego aluminium. Występuje w dwóch wersjach:

  • jednostronnie klejąca, wodoodporna z powłoką aluminiową o grubości 0,04 mm. Ma doskonałe właściwości uszczelniające i może być stosowana na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków do uszczelniania kanałów powietrznych,
  • dwustronnie klejąca wykonana z czarnej masy butylowej, wodoodporna taśma używana podczas łączenia folii do metali, drewna, betonu lub tworzyw sztucznych. Odporna na działanie promieniowania UV i innych czynników atmosferycznych, o wysokiej żywotności.

Taśmy bitumiczne uszczelniające, dekarskie występują na nośnikach z folii aluminiowej lub z polietylenu z laminatem aluminium. Ich warstwa klejąca może być wykonana ze zmodyfikowanego bitumu lub z bitumu z domieszką gumy syntetycznej.

Taśma bitumiczna z laminatem jest paroszczelna, wodoodporna i elastyczna, dobrze przylegająca do powierzchni. Jest też bardzo odporna na pęknięcia i rozdarcia. Doskonale nadaje się do uszczelniania połączeń pomiędzy ramą okienną i ścianą oraz do pęknięć w elewacjach. Taśma bitumiczna na folii aluminiowej z kolei nadaje się do bieżących napraw dekarskich, wyprawek w rynnach. do szybkiego uszczelniania elementów dachowych, a także do wodoodpornego uszczelnienia podłoża dachowego przed położeniem płytek.

Taśmy silikonowe uszczelniające to elastyczne i wodoszczelne taśmy samowulkanizujące, które są uzupełnieniem naszej kategorii taśm dachowych. Taśma silikonowa może być używana do izolacji kabli i przewodów w elementach elektrycznych, a także do naprawy złączy lub rur.

Oferta naszego sklepu obejmuje również taśmy i kleje innych rodzajów, takie jak taśmy opakowaniowe czy taśmy dwustronnie klejące, np. targowe czy piankowe. Zachęcamy do zapoznania się z całością naszego asortymentu!

close

Lista życzeń