Kurtyny świetlne (94 produktów)

Producent

Typ produktu

Rozdzielczość [mm]

Wysokość pola ochronnego [mm]

Obudowa

Promocje (104 produktów)

Cena

0,00 zł - 2 070,00 zł

Producent

Główna

Główna

Kurtyny świetlne

Ilość produktów: 94

Wyświetlanie 1-24 z 94 elementów
Kurtyny Świetlne Bezpieczeństwa, Bariery Optoelektroniczne Zabezpieczające • Sklep Elektryczny dla Automatyka | Hurtownia Elektryczna Online - ABC ELEKTRO

Kurtyny świetlne bezpieczeństwa wykrywają obecność człowieka i blokują niebezpieczne działania – w tym celu najczęściej wykorzystują półprzewodnikowe elementy optyczne. Tym samym zapewniają skuteczną ochronę pracowników oraz bezawaryjną pracę maszyn i urządzeń, np. produkcyjnych. W ofercie sklepu internetowego ABCelektro znajduje się m.in. zabezpieczająca kurtyna świetlna Panasonic o wysokiej precyzji działania. W przypadku wątpliwości, który model wybrać, prosimy o kontakt – doradzamy naszym klientom najlepsze dostępne rozwiązania.

Kurtyny świetlne bezpieczeństwa – skuteczna ochrona pracowników

Aby zabezpieczająca kurtyna świetlna mogła pełnić funkcję ochronną, konieczny jest wybór odpowiedniego urządzenia. W tej kwestii nie należy oszczędzać, ale na szczęście jako sklep elektryczny z długim stażem na rynku, jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom konkurencyjne ceny. Przedsiębiorcom opłaca się także dłuższa współpraca z ABCelektro – dużo łatwiej wtedy negocjować ceny. Dużo ważniejsze jest jednak to, że oferowane przez nas bariery optoelektroniczne są sprawdzone pod kątem jakości. Klienci mają więc pewność, że dobrze wydają firmowe pieniądze.

test-Każda kurtyna świetlna bezpieczeństwa dostępna w naszym sklepie internetowym jest szczegółowo opisana, a filtry znajdujące się po lewej stronie ułatwiają wybór urządzenia o dopasowanych do aplikacji parametrach. Poza tym w ofercie ABCelektro znajdują się inne czujniki, w tym czujniki ruchu i bezpieczeństwa.

close

Lista życzeń