Liczniki impulsów (245 produktów)

Cena

120,00 zł - 2 730,00 zł

Producent

Zakres napięcia zasilającego [V]

Rodzaj napięcia zasilającego

Rodzaj wyświetlacza

Zakres napięcia wejściowego [V]

Liczba cyfr

Wyjścia

Szerokość [mm]

Głębokość [mm]

Wysokość [mm]

Wykonanie

Mechanizm miernika

Funkcja kasowania

Zakres wejść [V]

Sposób montażu

Promocje (104 produktów)

Cena

0,00 zł - 2 070,00 zł

Producent

Główna

Główna

Liczniki impulsów

Ilość produktów: 245

Wyświetlanie 1-24 z 245 elementów
Liczniki Impulsów, Elektroniczne Mierniki Prądu • Sklep Elektryczny dla Automatyka | Hurtownia Elektryczna Online - ABC ELEKTRO

Sklep elektryczny ABCelektro oferuje profesjonalne liczniki impulsów dostępne w wielu wariantach. Są to urządzenia odpowiedzialne za zliczanie impulsów generowanych przez czujniki oraz inne urządzenia zewnętrzne wyposażone w wyjścia napięciowe. Elektroniczne liczniki prądu natomiast mogą być także sterowane beznapięciowo, ale po zamknięciu styku. Liczniki impulsów dostępne w naszym sklepie internetowym różnią się między sobą ceną, sposobem montażu, zasilaniem, przyłączem, a także zakresem temperatury pracy. Klientów mających wątpliwości, który produkt wybrać, zachęcamy do kontaktu z naszą obsługą – szybko odpowiadamy na zapytania.

Jakie jest zastosowanie liczników impulsów?

Każdy miernik impulsów z oferty ABCelektro zapewnia wiarygodne pomiary, co pozwala skutecznie kontrolować m.in. liczbę obrotów danego urządzenia, a także liczbę elementów schodzących z taśmy produkcyjnej. Z tego względu mierniki impulsów znajdują zastosowanie w licznych aplikacjach przemysłowych. Co więcej, dzięki temu łatwiej zautomatyzować wiele procesów produkcyjnych, w których sygnał wyjściowy z przekaźnika inicjuje takie działania, jak mieszanie, zatrzymanie procesu, czy pakowanie. Prawidłowo dobrany licznik impulsów umożliwia również ograniczenie awaryjności maszyn. W zależności od modelu możliwe jest ręczne lub elektryczne zresetowanie licznika impulsów.

Jakie są rodzaje mierników? W ofercie ABCelektro znajdzie się zarówno licznik impulsów z przekaźnikiem, jak i z czujnikiem, natomiast licznik impulsów programowalny pozwala skuteczniej planować i realizować produkcję.

Miernik impulsów – jak wybrać odpowiedni model?

Niezależnie od tego, który elektroniczny licznik prądu zamówisz, możesz mieć pewność, że wybierasz produkt wysokiej klasy, bo nasz asortyment jest starannie wyselekcjonowany. Doskonale rozumiemy jednak, że nasi klienci mogą potrzebować fachowej porady, który z mierników impulsów będzie najlepszym rozwiązaniem. Wybierając licznik, warto uwzględnić, jaki stopień ochrony jest niezbędny oraz do pracy w jakich warunkach jest przystosowany dany model. Dzięki temu zliczanie impulsów z licznika energii będzie odbywać się prawidłowo i bezawaryjnie przez długi czas.

W naszej ofercie liczników posiadamy również: liczniki czasu pracy, liczniki wielofunkcyjne, liczniki częstotliwości i więcej.

close

Lista życzeń